JA SAMO ŽELIM PREŽIVJETI ... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

JA SAMO ŽELIM PREŽIVJETI ...

Oceni ovaj blog
Ja nikada nisam znala kako se odustaje. Ja sam se uvijek borila do kraja. Ja sam uvijek padala i dizala se. Mene je učio život. Meni je u krvi da brišem s lica krvave suze i da nastavljam dalje po svaku cijenu. Mene mrze i preziru, što sam takva. Iritirajuća je činjenica da u meni gledaju ono što bi željeli da su, a znaju da nikada neće biti. Jer nisu rođeni da budu.
Ja nikada nisam stajala u mjestu i čekala da padne kiša. Nisam. Ja sam stajala u mjestu i molila kišu da padne. Molila sam. Ja sam molila. Jadno. Kažu da sam jadna jer molim. Jesam. Ako oni tako misle. Ali meni je moja kiša pala. Oni svoju još čekaju.

Ja samo želim preživjeti.....dočekati sutrašnji dan....srca otrovanog....lažima...spletkama....izdajom...poni ženjem...JA SAMO ŽELIM PREŽIVJETI....

Pošalji "JA SAMO ŽELIM PREŽIVJETI ..." na Facebook Pošalji "JA SAMO ŽELIM PREŽIVJETI ..." na Google Pošalji "JA SAMO ŽELIM PREŽIVJETI ..." na My Yahoo! Pošalji "JA SAMO ŽELIM PREŽIVJETI ..." na Live Pošalji "JA SAMO ŽELIM PREŽIVJETI ..." na MySpace Pošalji "JA SAMO ŽELIM PREŽIVJETI ..." na Twitter Pošalji "JA SAMO ŽELIM PREŽIVJETI ..." na Digg Pošalji "JA SAMO ŽELIM PREŽIVJETI ..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari