Izgubljene godine - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

radioaktivna

Izgubljene godine

Oceni ovaj blog
[IMG]http://1.*****************/_WmfnL79SyIE/S6CMvpGk5wI/AAAAAAAACHA/9cOfkbdZ6MI/s400/sad-and-alone-emo-girl.jpg[/IMG]

Pošalji "Izgubljene godine" na Facebook Pošalji "Izgubljene godine" na Google Pošalji "Izgubljene godine" na My Yahoo! Pošalji "Izgubljene godine" na Live Pošalji "Izgubljene godine" na MySpace Pošalji "Izgubljene godine" na Twitter Pošalji "Izgubljene godine" na Digg Pošalji "Izgubljene godine" na del.icio.us

Ažurirano 25.09.2013. u 15:39, autor: radioaktivna

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. hirajgoagain (avatar)
    super da se ukokala od tih tableta, mogla je samo da se ponesreci
  2. Stipan Severnjak (avatar)
    Lepo napisano, ali ovo je fabula koja bi (suprotno od onoga što sam ti jednom rekao) tražila mnogo više prostora da bi postalo zaista efektno. Ovako pomalo klizi u patetiku (što je moj zaštitni znak, jel'de?).
    Imaš ti dara i za duže forme, samo napred! Dobro ti ide.
  3. radioaktivna (avatar)
    @hirajgoagain ovo ne bih komentarisala
  4. radioaktivna (avatar)
    @Stipan Severnjak znam da za ovakvu priču treba mnogo više prostora .Pokušavam da pisanje dovedem u red ,ali još uvek sam u nekom istraživanju.
  5. луталица (avatar)
    Читљиво, мада нагиње ка шаблону, ипак има потенцијала за дубљим причама...Срећно у даљем истраживању...
  6. radioaktivna (avatar)
    @луталица hvala
  7. sirijus49 (avatar)
  8. radioaktivna (avatar)
    @sirijus49
  9. vision7 (avatar)
    Lepo pisanje..
  10. faraonn (avatar)
    ...Marino nastavljanje neproživljenog ubija i Nikolu i nju ali neko ipak lakše
    nosi
    Mara moli za oproštaj
    a sebi nameće muku
    koja će je pratiti kao nezavršena ljubav
    ruku pod ruku...
    ...balada o djeci
    koja nijesu dosla
    o putevima otvorenim
    koji sad krvare
    opominju tako lijepo na dane šarene
    i otvoreno stare...
    ...možda je tako ljepše
    a sigurno i jeste
    jer mnoge morune završe
    na putu
    gdje idu da se mreste...
    ...
    ...zaista ,-radioaktivno tj. napadanje bolova
    do u nedogled...
  11. radioaktivna (avatar)
    @faraonn
    Ponekada smo toliko slabi da ne možemo uticati na svoje živote ,ovo je jedna od takvih priča.Možda kada bi ljudi malo više bili odlčučniji i borili se za svoju sreću ne bi dolazilo do ovog.Ima dosta ovakvih priča u realnom životu ,ne sa ovakvim završetkom ali ih ima ne samo što se tiče ljubavi.
  12. radioaktivna (avatar)
    @vision7 hvala