UMETNOSTI SUŠT... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

O ČULNOSTI , O UMETNOSTI , O SEKSUALNOSTI ...

UMETNOSTI SUŠT...

Oceni ovaj blog
[BUmetnost u društvu koje se raspada, ako je iskrena mora odražavati, reflektovati to raspadanje.!
Ukoliko ne želi izneveriti svoju ulogu u društvu, umetnost mora pokazati mogućnost promenljivosti Sveta, i nužno pomoći mu da se promeni !!!- Ernst Fisher][/B]

Pogledajte samo ovaj deo , a potom i ceo dokumentarac

Pošalji "UMETNOSTI SUŠT..." na Facebook Pošalji "UMETNOSTI SUŠT..." na Google Pošalji "UMETNOSTI SUŠT..." na My Yahoo! Pošalji "UMETNOSTI SUŠT..." na Live Pošalji "UMETNOSTI SUŠT..." na MySpace Pošalji "UMETNOSTI SUŠT..." na Twitter Pošalji "UMETNOSTI SUŠT..." na Digg Pošalji "UMETNOSTI SUŠT..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. pely (avatar)
    Прилог одличан!

Проблем је у човеку, похлепном и грамзивом. Похлепа је достигла размере којима не може да парира било који вирус.

Док се похлепа не прогласи болешћу, а болест је болест, а свака болест је за лечење, нема напретка.

[IMG]http://1.*****************/-7x4gRJZS6yI/TsuvC-JQ97I/AAAAAAAAA7M/rRLSDru-Ekk/s1600/slika2.jpg[/IMG]
  2. needlman (avatar)
    Citat Original postavio pely
    Прилог одличан!

Проблем је у човеку, похлепном и грамзивом. Похлепа је достигла размере којима не може да парира било који вирус.

Док се похлепа не прогласи болешћу, а болест је болест, а свака болест је за лечење, нема напретка.

[IMG]http://1.*****************/-7x4gRJZS6yI/TsuvC-JQ97I/AAAAAAAAA7M/rRLSDru-Ekk/s1600/slika2.jpg[/IMG]
    Ja sam za to da se glupost i prostota, pa i sve što iz toga prizilazi bude sprečavano institucijalno...te sam i postavio temu sa naslovom "O duševnim poremećajima , poput gluposti , a koje se uzimaju kao prihvatljive ...". Idi pogledaj na šta su ljudi sve to okrenuli...a živimo u vreme gde ti sistem određuje koliko ćeš da poklanjaš pažnje svojoj deci, pa je loše kada braća spavaju zajedno sa 7 godina, ili posvećuješ "preteranu pažnju " detetu od 10god.(irelevantno)...
    Dok se na drugoj strani "iz nehata" (tj. iz zavisti, ljubomore, sujete, bahatosti...) neko prikolje, zadavi ili sl??!!!