Danas kada postajem KANDIDAT... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

KOLEGA IVAN

Danas kada postajem KANDIDAT...

Oceni ovaj blog
Danas kada postajem KANDIDAT, zaklinjem se novčanikom i zastavom EUrupe:

Da ću dati sve od sebe da bi u najkraćem roku od 25 godina ušli u EUrupu...

da ću prodati Kosmet da bi postao drug član EUrupe...

da ću prodati Vojvodinu da bi me primili u EUrupu...

da ću prodati Rašku oblast da bi došao do Brisela...

da ću prodati Vlašku republiku kako bi se umilio braći Rumunima na putu do EUrupe...

da ću Tutu Bugarina preimenovati u TUTA MAKEDONAC kako bi se umilio braći Bugarima...

da ću Trg Nikole Pašića preimenovati u Trg Aleksandra Makedonskog kako bi se umilio braći Makedoncima...

da ću da propadnem ko Grčka kako bi se umilio braći Grcima...

da ću podići spomenik Enver Hodži usred Beograckog pašaluka kako bi se umilio braći Arnautima i Šiftarima...

da ću podići spomenik nevinim mađarskim fašistima usred Novog Sada, kako bi se umilio braći Mađarima...

da ću da nagnam Jadranku Kosor i Ivu Salamandera ako treba kako bi se umilio braći Hrvatima jer su sad i oni na pragu EUrupe pa mogu da koče...

da ću da sagradim džamiju pored Skupštine kako bi se umilio braći Bosancima...

da ću da se natrtim Slovencima kako bi se i njima umilio...

da ću da dozvolim Sulejmanu da me natakne na buzdovan kako bi se umilio braći Turcima...

...da ću da se naguzim bivšem direktoru MMF-a da mi ugura preko veze u EURUPU...

da ću svakome da se natrtim i da skinem gaće kako bi konačno došao do EUrupe...

da ću da sadžgam Ketrin Ešton kad dođem do rajske kapije EUrupe...

da ću da prodam dupe i tatka samo da se domognem do članstva u EUrupi...

da ću da izljubim Aleksandra Buzdovana Tijanića pred kamerama Javne Kuće Srbije u momentu kad saznam da SAM KONAČNO POSTAO DRUG ČLAN EURUPE!!!

Tako mi drug Tito, Tuta Bugarin i Pera Ciganin pomogli!

Pošalji "Danas kada postajem KANDIDAT..." na Facebook Pošalji "Danas kada postajem KANDIDAT..." na Google Pošalji "Danas kada postajem KANDIDAT..." na My Yahoo! Pošalji "Danas kada postajem KANDIDAT..." na Live Pošalji "Danas kada postajem KANDIDAT..." na MySpace Pošalji "Danas kada postajem KANDIDAT..." na Twitter Pošalji "Danas kada postajem KANDIDAT..." na Digg Pošalji "Danas kada postajem KANDIDAT..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. skura58 (avatar)
    Dobar si
  2. KOLEGA IVAN (avatar)
    Hvala.