IMATE LI TKO KAKAV LIJEK ZA GRIPU....??? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

iamblond

IMATE LI TKO KAKAV LIJEK ZA GRIPU....???

Oceni ovaj blog
Efikasan....koji skračuje muke....temperaturu..bolove....jer osječam se kao zombi...i samo mi nemojte reči da je to kuhana rakija.....uhhhhhh.......već 4 dan.....lome mi se kosti....mišiči......oči suze kao da plačem za najmilijim.....ne sječam se da sam ikada toliko bila suzna....čak ni u najjadnijim trenucima života....lovim zrak....a vremana na pretek za razmišljanje....i sve se vrti u krug....nekad jače....nekad slabije....

Pošalji "IMATE LI TKO KAKAV LIJEK ZA GRIPU....???" na Facebook Pošalji "IMATE LI TKO KAKAV LIJEK ZA GRIPU....???" na Google Pošalji "IMATE LI TKO KAKAV LIJEK ZA GRIPU....???" na My Yahoo! Pošalji "IMATE LI TKO KAKAV LIJEK ZA GRIPU....???" na Live Pošalji "IMATE LI TKO KAKAV LIJEK ZA GRIPU....???" na MySpace Pošalji "IMATE LI TKO KAKAV LIJEK ZA GRIPU....???" na Twitter Pošalji "IMATE LI TKO KAKAV LIJEK ZA GRIPU....???" na Digg Pošalji "IMATE LI TKO KAKAV LIJEK ZA GRIPU....???" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. djurdja5 (avatar)
    Ja se lečim naj lepše, naj brže i najuspešnije preznojavanjem!

2. skura58 (avatar)
    Nije kuvana rakija već kuvano vino. i leči sigurno.
    u 4 dl crnog vina staviš 4 velike kašike šećera i kuvaš dok ne provri..
    U njega sipaš dosta mlevenog bibera.
    Moraš ga popiti dok je vruće. (Nije baš prijatno da se pije).
    Čim popiješ pod dva jorgana.
    Nastupiće veliko znojenje.
    Kad prestane presvuci se (bez tuširanja) i legni.
    Ujutru ćeš biti kao nova.
    Ti je ustvari kineska tačna teorija da se otrovi iz tela najbolje i najlakše izbaciju preko znojnih žlezda.
    Inače znaš kako je sa prehladom: Ako se ne lečiš traje nedelju dana, a ako se lečiš samo sedam dana.
    Ažurirano 01.03.2012. u 13:26, autor: skura58
  3. iamblond (avatar)
    Zahvaljujem oboje...poslušala savjet....nije baš da sam totalno ozdravila....ali proizvodim ljudske zvukove ....jeste da još sliče glasu Kalembera...ali vele da je i to sexy.....ili se samo tješim.....hahahahah..

HVALA OD SRCA....i fakat nije baš ukusno za popiti.....bljak....ali ja bila hrabra...)