Krekeri sa crnim lukom - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Demijurg

Krekeri sa crnim lukom

Oceni ovaj blog
Krekeri sa crnim lukom, sunčani namaz i domaći kiseli kupus:

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg3/scaled.php?server=3&filename=dorucak.jpg&res=medium[/IMG]

Jako dobar namaz - 2 šolje namočenog suncokreta, polja šolje oraha, 1 šolja svežeg celera, naseckanog, pola šoljice soka od limuna, 1/2 kašičica morske soli, 1 velika kašika suvog bosiljka, 2 čena belog luka. Vode tek toliko da se dobije fina krema. U originalu ide i 2 kašike maslinovog ulja, a ja sam ga pravio na vodi, bez ulja. Može na krekere, na listove svežeg ili kiselog kupusa, zelene salate...

Prijatno...

Pošalji "Krekeri sa crnim lukom" na Facebook Pošalji "Krekeri sa crnim lukom" na Google Pošalji "Krekeri sa crnim lukom" na My Yahoo! Pošalji "Krekeri sa crnim lukom" na Live Pošalji "Krekeri sa crnim lukom" na MySpace Pošalji "Krekeri sa crnim lukom" na Twitter Pošalji "Krekeri sa crnim lukom" na Digg Pošalji "Krekeri sa crnim lukom" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Aribi (avatar)
    uf ovo mi se cini dobro, lako, brzo i zdravo...nego cek da zapisem na papiric, kad odem u onaj ogrooooman hiper market prepun vestacke hrane, da znam sta da kupim i odmah begam napolje....