Prljava mašta - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Dragance

Prljava mašta

Oceni ovaj blog
PRLJAVA MAŠTA

Napomena: Postavlljeno ponovo jer je brisan.
Razlog: Nije dozvoljeno postavljanje više od tri bloga uzastopno,
odnosno više od pet blogova dnevno od strane istog blogera.

U početku sam bila uplašena. Bio je širok i vrlo dugačak. Na njemu sam neprekidno išla gore i dole. Stvarno mi se svidelo. Danas se stalno vozim liftom.
Prvo sam ga stegnula nežno pa onda i malo jače. Bele tečnosti je bilo sve više i više. Prinela sam ga ustima. Tečnost je uletela u moja usta i počela sam da je mešam jezikom. Bio je to čudan i nov ukus za mene. Uskoro, došlo je vreme da ispljunem. Tako je bilo kada sam prvi put probala kalodont.
Ležao mi je u ruci. Bio je vrlo dugačak i nekako tanak. Vukla sam ga kroz prste dok nisam došla do kraja. Upalila sam ga. Odjednom je očvrsnuo i jedan kraj mu se navlažio. Nakon par veštih pokreta moje ruke, počelo je da kulja sa njegovog kraja. Onda sam uperila šmrk ka bašti i počela da je zalivam.
Znala sam da može da se uradi. Želela sam to ali nisam znala da li ću uspeti. Pozvala sam prijatelja. Rekao je da zna kako se to radi i da će da me nauči. Obavio je ruke oko mene i počeo. Nervozno sam ga gledala u ogledalu. Konačno je svršio i polako se udaljio. Osetila sam olakšanje, znajući da je gotovo. Mrzim kravate.
Izgledala je toplo, mračno, sočno i izazivajuće. Nisam bio siguran šta bih sve mogao da radim s njom. Pažljivo sam je raširio da bih bolje video šta je unutra. Samo sam želeo da je prislonim ustima i počnem da jedem. Ipak, pre toga sam sipao i kečap na moju pljeskavicu.

Pošalji "Prljava mašta" na Facebook Pošalji "Prljava mašta" na Google Pošalji "Prljava mašta" na My Yahoo! Pošalji "Prljava mašta" na Live Pošalji "Prljava mašta" na MySpace Pošalji "Prljava mašta" na Twitter Pošalji "Prljava mašta" na Digg Pošalji "Prljava mašta" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. looodica (avatar)
    hahaha dobar si
  2. Nao (avatar)
    hehe... dooobro