narodna mudrost - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

* * * * * nl

narodna mudrost

Oceni ovaj blog
Koliko ima istine u staroj narodnoj mudrosti: daj čoveku vlast pa da vidiš kakav je!

Pošalji "narodna mudrost" na Facebook Pošalji "narodna mudrost" na Google Pošalji "narodna mudrost" na My Yahoo! Pošalji "narodna mudrost" na Live Pošalji "narodna mudrost" na MySpace Pošalji "narodna mudrost" na Twitter Pošalji "narodna mudrost" na Digg Pošalji "narodna mudrost" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Tol (avatar)
    ne bih vam preporučila da meni date vlas' u ruke
  2. bracaco (avatar)
    Nekima vlsat nije ni potrebna dabi bili losi, neke naknadno moc iskvari, dok retki ostanu isti :)
  3. Tol (avatar)
  4. *pustinjakinja (avatar)
    ........
  5. miwka (avatar)
    Ne pravi vlast lošeg od dobrog čoveka,samo mu pomaže da relaksira svoje slabosti.

ViM
  6. skura58 (avatar)
    Vaš odgovor je .............. ISTINIT
  7. skura58 (avatar)
    Nazovi sliku "Čačkanje mečke"
  8. LJILJA MMM (avatar)
    Ali i ono šta vidiš zavisi samo od tebe jer svako može uraditi šta god želi ali mi vidimo samo ono što želimo. Onaj koji ima vlast samo je na oku većini da o njemu sudi.
  9. pely (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM
    Ali i ono šta vidiš zavisi samo od tebe jer svako može uraditi šta god želi ali mi vidimo samo ono što želimo. Onaj koji ima vlast samo je na oku većini da o njemu sudi.
    Svako ko ima malu ili veću vlast neka sam sebe skenira,
    neka pronađe ako je u nekom momentu na grešku oholo reagovao,
    neka prebroji svoje sagrešenja, jer niko nije savršen,
    a prebrojavanjem može sebi pomoći.
  10. pely (avatar)
    Citat Original postavio miwka
    Ne pravi vlast lošeg od dobrog čoveka,samo mu pomaže da relaksira svoje slabosti.

ViM
    Istina.
  11. pely (avatar)
    Citat Original postavio bracaco
    Nekima vlsat nije ni potrebna dabi bili losi, neke naknadno moc iskvari, dok retki ostanu isti
    Moguće je obrnuto, jer ljudi sa vrlinama su skromni, nije im potreban aplauz, pohvala, plaketa, nagrada... pa o njima nikad ništa ne čujemo....
  12. pely (avatar)
    Tol
    ne bih vam preporučila da meni date vlas' u ruke
    Ah, ah, mogu da naslutim, radio bi pendrek pravdeA?!
  13. pely (avatar)
    skura58
    Nazovi sliku "Čačkanje mečke"
    Nema šanse da čuju kako toči...