Resenje - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

hakim bej

Resenje

Oceni ovaj blog
Prvo imate nejasnu ideju. Strah, obavezu, cvor.
Zatim imate problem.
Onda problem ima vas.

1. Da li ste kao osoba dovoljno odgovorni da imenujete problem, da ga glasno izgovorite, da kao alkosi u americkim filmovima kazete "ja sam taj i taj, i imam problem koji se zove tako"?

2. Ili samo lupite sakom o prepun sto i ljutito dreknete: "Dosta bre, sad ce majka sve da vas... " dopisite sami.
A onda nastavite sa svojim dnevnim aktivnostima, pevuseci, jer je tornado prosao pored vas, i nije vam naudio.

Ako ste zaokruzili pod 1. , ne treba vise nista da radite, problem ce se sam resiti.
(Cela istina, problem je nastao recima i brise se recima.)
Ako ste zaokruzili pod 2. , upali ste u problem kao sljiva u g0vn0.

Jer, problem koji ostane neresen, ispod tepiha, je i dalje problem.
Em raste, em dosadjuje pitanjima i kuckanjem, em ne dozvoljava pomeranje tepiha.
A tepih se mora povremeno ocistiti, inace ce djubre napraviti slojeve.

Ako imate problem i imate resenje, postacete zreliji, pametniji, bolji covek.
Ako imate problem i necete resenje, taj problem ce dovesti jos problema.

Zato prijateljima cesto pozelim puno problema, koje mogu lako da rese.

Pošalji "Resenje" na Facebook Pošalji "Resenje" na Google Pošalji "Resenje" na My Yahoo! Pošalji "Resenje" na Live Pošalji "Resenje" na MySpace Pošalji "Resenje" na Twitter Pošalji "Resenje" na Digg Pošalji "Resenje" na del.icio.us

Ažurirano 19.10.2017. u 21:47, autor: hakim bej

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
  1. hirajgoagain (avatar)
    pa ima bezimenih problema, evo stalno ih gledam i svaki put mi dodje da se koknem, a pitam se, sto moram da budem ko oni?
    mogu: da ih kliknem mada moyda bolje da se drzim podalje, kao neko se smeje ako imate sentimentalne ispade ono nije kul
    mogu da budem ko oni jer izgleda da zelim mada kakvi su oni. lik ladno drzi laznu sliku vec duze vreme, ne laznu ali ne izgleda sad tako
    ali svaki put mi nije svejedno
    eto to je problem, sto mi nije svejendo. mozda ih volim i nedostaju mi
    bolji su u necemu ali u cemu. a ako bih bila bolja ili ko oni ne bih bila ovo??
    mrzim sto su ONI
    nema srednje resenje, nemam snage, da imam snage bilo bi super kao neka igra shala dr house
    kakve veze ima sto drzi laznu i dalje je superioran. a je l su oni zaglavili tamo i tamo ko ...
    nisu. mada mozda nesot jos gore. oni su magovi seksa i nisam im zanimljiva ko sama.
    eto. nekad nje nije bilo bar ne bitno. ili jeste? mislim da nije. ali nekad je nekad a nervira me sto ne mogu ni nekad da zamislim onako iz dosade. a koga ovo briga. psiholog bi reko da se odlepim a uvek je isto.

znaci treba da se promenim da budemo svi ortaci da me uzmu u drustvo. e to samo da se mi bas i ne poznajemo ali se poznajemo na taj ancin mislim da mnogo toga i ne znamo, ali ono sto znamo mislim da ne mozes da isfoliras onog drugog, i to nije dovoljno da budete ni ortaci ni da se muvate ali je toliko da ne mozes da zaebes onog drugog makar ne mogu da zaebem, on mozda i moze
    Ažurirano 23.02.2012. u 18:30, autor: hirajgoagain
  2. hakim bej (avatar)
    Istina je, ne postoji srednje resenje. Ili jesi ili nisi, u pravdi nema nesvrstanih.
    Cak ni oni sto okrenu glavu ili zazmure nisu nesvrstani. Odlucili su da okrenu glavu i da ih se ne tice. Time su stali na jednu stranu.
    Eto, ti si vec u petom redu uspela da imenujes problem.
    I na kraju napisala resenje - snaga.
    Ažurirano 23.02.2012. u 18:34, autor: hakim bej
  3. hirajgoagain (avatar)
    necu da ih volim
    ocu da budem ko cak noris, da ona podvije rep a on mozda da moze da sedi stidljivo na kaucu. ali to je neizvodljivo
    zavrsi se tako sto ih volis, operises usi i zaboravis svoje mrgodne klosare koji su sedeli uz tebe dok si ih maltretirao i plakao
  4. koto (avatar)
    ma imam more problema al od svega toga jedino imam zelju da te cokim sad tako pametnog.
    uvek mi izmamis osmeh na lice
    misim, sta uopste vise mozes da trazis od drugog coveka?
  5. hirajgoagain (avatar)
    ma nisi poetican bre ko psihic si...
    ali mene ovo bas dugo proganja, a nema mesta gde mozes da odes i da raspravite, to je problem zivota. svi ce da ti objasne razumno
  6. hirajgoagain (avatar)
    e a da ga muvas na mail
    ...
    nije snaga nego visprenost
  7. koto (avatar)
    e necu da ga muvam uopste ja oma ljubim bez muvanja.
    nemoj biti ljumomorna, mozes i ti da ga ljubis nece se on buniti
  8. hirajgoagain (avatar)
    a realno bolje da ona ovde piskara, bolje da radim svoje, nego me ono stalno proganja
  9. hirajgoagain (avatar)
    meni treba diskusija o poznatom problemu koji je netipicno postavljen mada ga i davim, a nemam adekvatne neke budale
    mada ne volim da imam, vec da eventualno razgovaramo
    ima jacih riba od mene brzih koje me smlave ima i nekih ne znam kakvih dakle performanse su mi lose jedino mogu da blejim ali posto sam sklona seksu i sladostracu na to me mogu navuci
    slab igrac. zato sedim ovde. ali ipak mi djavo ne da mira pa ne mogu da ih gurnem u neki cosak da su nebbitni...
    mozda je resenje d aih kliknem, ko zna mozda bude prijatno, ali malo sam zaglibila previse da bude, nisu naivni bar neko od njih
    uzas.
    mozda najbolje da se ukokam dok me nisu pronasli a ali da prvo zavrsim ovo, mada je vec na granici nemoguceg.

kazes... iams probleme
    Ažurirano 23.02.2012. u 18:45, autor: hirajgoagain
  10. koto (avatar)
    jel bre dzagodice, jesi ti zavrsila taj tvoj faks?
  11. hirajgoagain (avatar)
    e izvini ako sam ti odbila ovu ribu, ti je smuvaj sam valjda umes toliko
  12. hirajgoagain (avatar)
    nisam ne mogu, zaglavila sam se na ovome

a ona je zavrsila, radna biografija joj je uzas ali je stavila sliku HAj ribe ono ima u pogledu ono seks mi je u krvi ali otmena sam i bole je dupe sto joj je biografija blam

ko si ti u stvari, stari nick (:
  13. koto (avatar)
    ahahhahaah..jao bre dzagodice pa nemoj tako mis mos stare drugarice nemoj biti autisticna mada znam jka da ti sve ribe mrzis volis samo decake i samo sa njima pricas al ja sam ionako skoro musko nesto mi se ti hormnoni pobrkali
  14. koto (avatar)
    pa sindi sestro brate pitas me vec treci put))))
  15. postulat (avatar)
    Čovek jača sa problemima, da je drugačije, da mu sve ide kao od šale, sve ko podmazano, sve na ruku, ne može da tvrdi da je jak.
  16. hirajgoagain (avatar)
    ne mrzim sve, mozda sam neka lezbejka pa to malo kocim. vise one kad me vide nece da komuniciraju. a i sve su zene mnogo.
    a ove sto nisu su pametne.

ali pazi kazes mrzim, meka sam ti verzija recimo ove gorepomenute, kod mene se makar dosta toga vidi kad me pogledas
  17. hirajgoagain (avatar)
    mozda mi je sad doslo resenje na vrata... a zalupila sam im pred nosom
  18. hirajgoagain (avatar)
    mogu da dam resenje za svaki problem svakom
  19. koto (avatar)
    upropastismo coveku blog idem ja a ti pazi s tim vratima
  20. hirajgoagain (avatar)
    zbunjuju me zene, teze radim ovo sto radim, verovatno bih uz trud i kontrolu mogla da imam drugarice, dve tri
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja