10 nacina da vas partner sutne - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Dragance

10 nacina da vas partner sutne

Oceni ovaj blog
TOP 10 NACINA DA VAS PARTNER SUTNE
I STA ONI U STVARI ZNACE
TOP 10 NACINA DA VAS DJEVOJKA SUTNE
NAVEDENI RAZLOG == STVARNI RAZLOG
10. Ne mogu, ti si mi kao brat. == Podsecas me na onog idiota sto svira bendzo u "Oslobodjenju".
9. Postoji mala razlika u nasim godistima. == Ti si jedan starkelja iz doba Jure.
8. Ne privlacis me u "tom" pogledu. == Ti si najruzniji kreten koga sam ikad videla.
7. Moj zivot je trenutno suvise komlikovan. == Ne zelim da sve vreme budes uz mene jer mozda cujes pozive mojih ostalih momaka.
6. Vec imam momka... == ... koji je u stvari moja macka i pola boce Jack Danielsa.
5. Ne zelim da sklapam veze sa ljudima sa kojima radim. == E, covece, ne bih te vidjala cak i da smo u istom solarnom sistemu, a kamoli u istoj zgradi.
4. Nisi ti kriv, to je zbog mene. == Nisam ja kriva, to je zbog tebe.
3. Trenutno se koncetrisem na svoju karijeru. == Cak i nesto tako dosadno kao moj posao je bolje nego da se vidjam s tobom.
2. Ne zelim da se udajem. == Zaklela sam se da necu da imam nista sa takvima kao sto si ti.
1. Ostanimo samo prijatelji! == Zelim da budes u blizini kako bi mogla da ti pricam bolne detalje o ostalim muskarcima sa kojima se vidjam.
TOP 10 NACINA DA VAS MOMAK SUTNE
NAVEDENI RAZLOG == STVARNI RAZLOG
10. Ne mogu, ti si mi kao sestra. == Ruzna si.
9. Postoji mala razlika u nasim godistima. == Ruzna si.
8. Ne privlacis me u "tom" pogledu. == Ruzna si.
7. Moj zivot je trenutno suvise komlikovan. == Ruzna si.
6. Vec imam devojku... == Ruzna si.
5. Ne zelim da sklapam veze sa zenama sa kojima radim. == Ruzna si.
4. Nisi ti kriva, to je zbog mene. == Ruzna si.
3. Trenutno se koncetrisem na svoju karijeru. == Ruzna si.
2. Ne zelim da se zenim. == Ruzna si. 1. Ostanimo samo prijatelji! == Bas si MNOGO ruzna.

Pošalji "10 nacina da vas partner sutne" na Facebook Pošalji "10 nacina da vas partner sutne" na Google Pošalji "10 nacina da vas partner sutne" na My Yahoo! Pošalji "10 nacina da vas partner sutne" na Live Pošalji "10 nacina da vas partner sutne" na MySpace Pošalji "10 nacina da vas partner sutne" na Twitter Pošalji "10 nacina da vas partner sutne" na Digg Pošalji "10 nacina da vas partner sutne" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari