.. zdravo ..

.. apokalipsa .. .. dolazi posljednji jahač .. na zelenku .. i nosi snagu smrti ..

.. sasvim ukratko ..

.. čini se da dolazi jedan rat .. ne znam da li znate .. moguće da i ne dolazi .. ali izgleda kao da je tu .. .. i kao da će pizdeki moći .. već za nekoliko mjeseci reći .. bilo je očito da se nije mogao izbjeći .. pizdeki koji sada ništa ne govore ..
.. ovo su .. velika vremena .. i jedan bi takav rat mogao prerasti u veliki rat .. .. veliki znači .. atomska bomba ..

.. apokalipsa dolazi sa urušavanjem novca .. odlaskom trećeg jahača .. .. i to je tu ..
.. ja ne znam vrijeme .. njega samo bog zna .. ja znam filozofiju ..
.. mislio sam da to treba izgledati kao u grčkoj .. ili londonu .. vatra .. gužva .. mrak .. rasturačina .. krađa .. murjaci koji biju narod .. i narod koji bije murjake .. demokracija ..
.. čekao sam tu u rimu .. parizu .. .. pa polako ..

.. ali .. svijet ima mnogo oružja .. raketa .. atomskih bombi .. .. svijet odvaja strašne pare za oružje .. .. ameri imaju ratništvo po svim morima i poljima .. .. teško da se to može pustiti da propadne a da se ne iskoristi ..
.. kod ovog rata je pitanje .. rusa najprije .. i kineza .. ali tek kasnije .. .. ali još prije .. pitanje arapa .. njihove izdržljivosti .. .. ako se pokažu žilaviji od očekivanja .. situacija će se komplicirati .. .. inače se odgađa ..

.. odgoda .. može biti tek u godinama .. ne u desecima .. godina ..

.. apokalipsa .. dijeli ljude ..

.. sada ima izrazito mnogo relativaca .. koji vjeruju da su naučili riječi .. i da njima barataju ..
.. ali veoma brzo zašute .. u strahu da se izlože .. .. i postaju govna ..

.. da ponovim .. ljude .. tipove ..

.. kurvin sin .. stvporio ga cigan na materi kurvi .. taj oca ne treba braniti jer ga nema .. slobode ima viška i ta ga dovodi laži krađi i nečovještvu ..
.. pasji sin .. rođeni pas umire pas .. ne može biti čovjek jer nema slobode .. nema dovoljno svijesti ..

.. kurvin sin ima ideal na zemlji .. postati čvrst .. postati zvijer i zakon .. i tako postaje prokleto sjeme ..
.. prokleto sjeme će bog izgorjeti ..

.. oni koji će prokletom sjemenu dozvoliti da postane ono što je postalo .. i što danas vlada .. naziva se ***** .. smrdi .. ali .. ako se zakopa može biti korisno .. gnojiti biljke ..

(.. eto .. za promjenu nešto jednostavno i razumljivo ..)
 
.. u dnevniku ..
.. poskupljuje gorivo .. (.. to hrvatska .. nemo sad da paničarite ..) .. a koliko još može .. ? .. pa barel 120 .. a može na 200 .. a **** te .. prilično .. a što .. ? .. pa ako dođe do sukoba na bliskom istoku ..
.. a u vijestima iz svijeta nema nafte .. ni bliskog istoka ni amera ni žida ni raketa kojim misle braniti tel aviv ni brodova uz siriju ni nosača .. ama ništa .. ništa se ne događa ..
.. koja su govna ti novinari .. nevjerojatna ..
.. vjest je da je jučer u ateni prosvjedovalo 3000 ljudi .. nije vjest da je u španiji prosvjedovalo pola miliona .. nije vjest kad su u ateni spalili 50 zgrada i porazbijali svašta ..
.. novinari su govna .. velika govna ..
 
.. novinari su .. odslužili svoje ..
.. sve slike .. s mesta dešavanja .. cirkulišu putem interneta ..
.. preko fejsa .. najviše ..

.. ove protestvujuće .. u americi .. policija sakati ..
.. obama im dao odrešene ruke .. njima i vojsci ..

.. ima slika .. kruži internetom .. kaže .. ni jedne novine nisu htele da je objave ..

photo.php
 
.. pa .. izgleda se ne vidi slika ..
.. uglavnom .. leži žena .. kraj nje pandur .. slomio joj nogu .. ali bukvalno .. ne fraktura .. nego odvaljena donja polovina noge .. presamićena pokraj gornje polovine iste noge ..

.. novinarima nije dovoljno interesantno ..
 
.. ubili dvoje novinara u siriji .. amerikanku i francuza ..

.. na nivou čovjeka .. ova su dvojica bili tamo tražeći pare i svoju veličinu ..
.. na nivou ljudstva .. oni tamo nisu tražili istinu ..

.. trebao bi reći .. ja ne žalim mnogo za njima .. ali to ne bi bilo baš ispravno ..
.. kažem .. zadovoljstvo mi je misliti kako od danas zemlju zagađuju dvoje pizdeka manje ..
 

Back
Top