.. zdravo .. još jedanput .. da ste mi živi i zdravi ..

.. u grčkoj bili spalili 50 zgrada .. .. dešava se .. .. čudo je .. to .. medijsko crnilo .. .. tama ..

.. to .. ništa se ne događa .. .. sve je u redu .. .. još nigdar ni bilo da ni nekak bilo .. pa i zdaj nam nebu da nam nekak nebu ..
.. i taj strah iza .. .. čudan je taj strah .. koji izgleda kao da prska proljevom .. .. taj je strah čudan ..

.. ali vidite .. gledam neku sliku iz grčke .. .. neki lovci pucaju u vis .. da bi ubili dvije crne ptičurine .. .. jedna je merkelovica .. druga ova od mmf a .. legard .. valjda se tako zove ..
.. i zanimljiva mi slika ..
.. svašta mi pada na pamet ..

.. recimo .. 40te bi ptičurine bile hitler i musolini ..

.. ove dvije bi sutra mogle ispasti .. velikani evrope i svijeta .. i biti slavljene .. kao cezar .. kenedi .. čerčil .. .. ali bi sutra mogle biti pamćene i kao hitler ili musolini ..

.. ove dvije su ženske .. .. vidite .. ?
.. za vrijeme čerčila i cezara svijet i nije bio dobar možda .. naročito ljubavan nije ni danas .. (.. inače nebi trebala sva ta vaša ljubav u pojeziji ..) .. ali je danas svijet .. svakako ženskiji ..

.. naravno .. jedan plakat nije ništa ..
.. ali ni mnogo vatre nije ništa .. ni stotine i hiljade novinarčića i televizija .. ne uspjevaju prikazati vatre u kolijevci demokracije ..
.. a kako to .. ?
.. pa milijoni pizdeka po medijima .. žive od režima .. i čuvaju režim ..
.. ali .. milijon je broj .. koji se dobije zbrajanjem .. 1 pizdek + 1pizdek + 1 .. i tako do milijon .. .. i svaki od tih .. jedan .. vrijedi koliko onaj jedan koji je naslikao sliku ..
.. a možda je bog onom milijonu namjenio pakao .. ?

.. ona .. lagard .. je došla na mjesto stros kana .. čini mi se .. a on je sjeban seksom .. .. isto zanimljivo ..

.. i još nešto ..
.. židima je marks zamjerao to što nisu sa ljudima .. prema fojerbahu .. .. koja prava tražite za sebe .. ? .. zašto ne tražite prava za ljude .. ?
.. hitler ih je mnoge izgorio .. ali .. izgledali su mi .. kao pomireni .. kao .. krcaju se rađe u stočne vagone nago da bi pobjegli u šumu .. titu ..
.. poslije rata su se podigli .. stvorili državu i prijete siriji da će ju vratiti u kameno doba ..
.. njemci su izgorjeli mnoge žide ..
.. bili su porušeni do daske .. čini mi se da su ameri sravnali drezden i zbombali 200 000 ljudi .. samo da bi rujama pokazali ..
.. danas su njemci opet jaki ..

.. grci su uzimali milijarde eura kredita .. da bi kupovali doičlanderske tenkove ..

.. razumijete što vam pričam .. ? .. i ne baš .. ? .. .. ovo je poezija .. umirućih ljudi .. .. a vaša nada da boga nema .. mogla bi se pokazati posrana ..
 

Back
Top