.. zdravo ..

.. slabo vas zanima politika .. čak i otađbina ne baš mnogo .. mislim da ste izbombardirani ..

.. ništa to nije .. sve je to za ljude .. sve ovo što danas nazivate ljudima .. to su ljudi .. ima ih crnih žutih bjelih ljubitelja životinja šuma štakora i drugih ljubimaca .. ima ih muških ženskih oženjenih i rastavljenih .. srba hrvata rusa i doičlandera .. ima ih pedera i pedofila .. u crkvama i vani .. to su raznorazni .. i raznoliki ljudi .. ali vi ih poštujete .. .. jer ste različiti ali se poštujete .. vi ste različiti ali se poštujete .. vama je život svetinja ..
.. naravno .. nakon dolaska boga svi će se ti ljudi podjeliti .. u .. božje stado .. i sotonin tor .. .. i dakako .. neki vaši komšije više neće biti ljudi .. past će na ono .. na što je pao majmun kad je čovjek evoluirao ..
.. zemlja će .. možda .. još voljeti sve svoje majmune .. ali će se oni međusobno mrziti .. a mrziti će ih i bog ..

.. kad su vas onomad ameri bombardirali .. činilo se čudno .. .. zašto vas tuku .. koja je logika .. ?
.. u jednom mi je trenutku palo na pamet da vam to oni ne tuku mostove .. da vam to razbijaju dušu ..
.. misao nije tako luda kao što mislite ..
.. ako nekome usadiš u mozak da nije čovjek .. da ne može ništa .. da treba šutjeti .. da je mali gmaz .. da živi samo od toga šta će mu pod stol baciti neka merkelovica .. on i prestaje biti čovjek ..
.. samo za usporedbu .. vaši komšije hrvati .. ulaze u eu .. i misle kako su oni i doičlanderi pajdaši .. ali pavelić i uje su isto to mislili sa hitlerom .. nije hitler za hrvate govorio .. naši mali štakori .. a legija je ****** ježa pod staljingradom .. i hrvat .. kada sada misli o tim crncima treba da hvali ruse .. što su mu braću rasturili .. ? .. ki beba zvečku .. ?

.. blog je kreativnost .. ?
.. slabo pratim tu vašu pojeziju .. i ne znam koliko je kreativno ..
.. a ono što mi izgleda je .. pretjerana ..
.. to da ima mnogo ljudi koji imaju u glavi stihove .. nije loše .. .. ali zar srbija više nema ljudi koji imaju u glavi slobodu .. ?
.. ili možda je to kompenzacija .. ?
.. popine tako funkcioniraju .. oni uče žide u konc logoru kako trebaju ljuditi svoje neprijatelje ..
.. židi ljube .. i svijet postane pakao ..
 
.. ma gledam tu .. pojeziju ..
(.. ovo j viška je najbolje oslikava ..)

.. žali bože i slova i vremena .. sve što raja sada hoće .. to je malo jeftinoće ..
 
kad su vas onomad ameri bombardirali činilo se čudno zašto vas tuku. koja je logika ?
u jednom mi je trenutku palo na pamet da vam to oni ne tuku mostove, da vam to razbijaju dušu ..
misao nije tako luda kao što mislite
ako nekome usadiš u mozak da nije čovjek da ne može ništa, da treba šutjeti, da je mali gmaz, da živi samo od toga šta će mu pod stol baciti neka merkelovica, on i prestaje biti čovjek
:deda:

p.s. alo, sanja*, jel ti to vikendom ne prevodis?
 
alime, tamo na knjizevnosti smo se lepo razumeli, politika zanima neke i ovde,
ali daj povezi malo misli, donekle sam i Hegela razumeo, tebe teze nego njega...

nekad naslutim sta hoces da kazes, u vecini slucajeva ne...

ako je greska do mene kazi, da se vise ne trudim....

ima nesto u onome sto hoces da kazes, naslucujem, ali nisam siguran....
 
Poslednja izmena:
.. palo mi je na pamet da je odgovor na ovo tvoje .. batali .. ali nisam siguran .. jer ne znam dobro što znači ta riječ ..
.. a odgovor je .. nemoj se previše truditi .. ostavi ..
.. svako priča svoje .. sebe .. ako je neko dovoljno blizu razumije .. .. ali .. i ako su jako blizu .. to ništa ne znači .. veoma je moguće da su se oboje zajebali .. .. mislim da čovjek treba sam .. ništa od kurčevih marksova hegela i popina ne možeš naučiti ..
 

Back
Top