...Ljubav kao kletva ...olimpljani misle da smo im je ukrali... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

faraonn

...Ljubav kao kletva ...olimpljani misle da smo im je ukrali...

Oceni ovaj blog
...
...Ljubav je najezda nepozvana i odlazak neželjeni.Nikad nije ljubav uradila za dvoje ljudi ono što su od nje očekivali.Gleda uvijek da ih sto vise ponizi i da vlada a to radi tako sto jedno podrzava a drugo u mukama drži.Ljubav to strano osjećanje Homo_sapiensa...osjećanje je i bijes i mržnja ali rijetko tako perfidno i zlurado vlada osobama kao Ljubav koju slavimo jer mami i daje se na kašićicu i to samo onda kad je vrijeme i kad je naša snaga pri kraju...to radi sadistički i uvijek joj uspijeva ali,-Ljubav je to...

Prva Poslanica, -faraonn-a Tumnopoteh_a I...

Pošalji "...Ljubav kao kletva ...olimpljani misle da smo im je ukrali..." na Facebook Pošalji "...Ljubav kao kletva ...olimpljani misle da smo im je ukrali..." na Google Pošalji "...Ljubav kao kletva ...olimpljani misle da smo im je ukrali..." na My Yahoo! Pošalji "...Ljubav kao kletva ...olimpljani misle da smo im je ukrali..." na Live Pošalji "...Ljubav kao kletva ...olimpljani misle da smo im je ukrali..." na MySpace Pošalji "...Ljubav kao kletva ...olimpljani misle da smo im je ukrali..." na Twitter Pošalji "...Ljubav kao kletva ...olimpljani misle da smo im je ukrali..." na Digg Pošalji "...Ljubav kao kletva ...olimpljani misle da smo im je ukrali..." na del.icio.us

Ažurirano 12.02.2012. u 22:06, autor: faraonn (ubacivanje slike)

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. faraonn (avatar)
    ......tu gdje imam
    prozore
    i boje na paleti
    uza zid štafelaj
    čeka
    a neka misao šeta
    oko glave mi
    i smeta
    da se riječi uhvatim
    jer vodjice kičice
    ne umijem da pratim
    a naslikao bih
    prvo sebe u vazduhu
    kako gledam sebe dolje
    gdje kao crv
    u stablu svome grizem
    i nesposobno
    bezuspješno se trzam
    ...naslikao bih kao andjela
    sve one
    koji to nijesu zaslužili
    da bi zaslužili
    ali
    slikanje me neće..
    ...
  2. lejla.al.dbuni (avatar)
    Da,ljubav je to...

Bolno istinita poslanica Faraona Tumnopoteha....
  3. faraonn (avatar)
    ...samo se isti prepoznaju , bilo na aerodromima, morima, pustinjama ili planinarenjima života...
    Pozdrav mojoj cijenjenoj i dragoj,-Princesi...