Dušan Radović - Ženski razgovori - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Dragance

Dušan Radović - Ženski razgovori

Oceni ovaj blog
Neka proba! Ja sam mu rekla:"Ti možeš da odeš, ali najviše dvadeset koraka... Tu te stižem i likvidiram!"
Pa nisam ja duvan, pa da možeš da me ostaviš i da me ne ostaviš! Ne može to tek tako da se ostavlja!
"Voleo sam te a sad volim drugu"... Ma nemoj! Au, što je to jak razlog! Pre svega, nikoga ti nisi voleo niti možeš da voliš! Ti si sebičan tip i, prema tome, to otpada!
Nego, da vidimo šta ima još?
"Ne slažemo se u braku"... Ma nemoj! A ko se to pa slaže u braku? I to ne priznajem.
Da čujemo - ima li nešto drugo? Ima. Kod njega uvek ima...
"Intelektualne razlike"... Opa! Znači, tu me gađaš! E pa, dobro, kad si me već povukao za jezik, ja mogu pred svima da kažem: sve što si pročitao u životu, pročitao si u klozetu! Za drugo tvoje čitanje ja ne znam, nisam primetila. Ja neću da kažem da je to malo, ali to je sve sto sam te ja videla da čitaš... Šta ima još?
"Ne podnosiš moju familiju"... Tačno! Ne podnosim!
Ali, ja imam samo majku i sestru, a tebi je familija - i ujka, i ujkino dete, i ujkina snaja... i njena sestra po ocu... i niko ne umire nego se samo rađaju, sve novi i novi... Pardon! Na to nisam obavezna! Možeš li da izmisliš nešto drugo, da ne bude toliko glupo? Ne možeš?... Pa onda sedi tu i ćuti! I da znaš... Odobravam ti samo da umreš. To možeš, i na to imaš pravo, a sve drugo - ne dolazi u obzir!

Pošalji "Dušan Radović - Ženski razgovori" na Facebook Pošalji "Dušan Radović - Ženski razgovori" na Google Pošalji "Dušan Radović - Ženski razgovori" na My Yahoo! Pošalji "Dušan Radović - Ženski razgovori" na Live Pošalji "Dušan Radović - Ženski razgovori" na MySpace Pošalji "Dušan Radović - Ženski razgovori" na Twitter Pošalji "Dušan Radović - Ženski razgovori" na Digg Pošalji "Dušan Radović - Ženski razgovori" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Sanjalicca (avatar)
    imala sam tu nenadoknadivu srecu da me svakog radnog dana budi
    njegov glas preko radija sa "Dobro jutro Beograde' i evo, i dan danas
    kad ukljucim radio u 7:10 ocekujem onog sto nema... a nemam ni ja vise
    tix 7, 8 ... 15 godina... moj skura58
    velikane naseg detinjstva se treba secati i ovako da bi ovi sto su dosli
    posle nas i ziveli u ta neka crnosiva vremena znali da postoji i rozle nijansa
    a ne samo jednosmerne ulice...
  2. skura58 (avatar)
    Citat Original postavio Sanjalicca
    imala sam tu nenadoknadivu srecu da me svakog radnog dana budi
    njegov glas preko radija sa "Dobro jutro Beograde' i evo, i dan danas
    kad ukljucim radio u 7:10 ocekujem onog sto nema... a nemam ni ja vise
    tix 7, 8 ... 15 godina... moj skura58
    velikane naseg detinjstva se treba secati i ovako da bi ovi sto su dosli
    posle nas i ziveli u ta neka crnosiva vremena znali da postoji i rozle nijansa
    a ne samo jednosmerne ulice...
    Biće još puuuno o njemu kod mene.
    Tek sam počeo ...
    Tebi pozdrav !