Ljuta sam - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

dess

Ljuta sam

Oceni ovaj blog
Ljuta sam što me ova zemlja ponižava čim otvorim oči, pa ponekad pomislim da ne vredi ustajati iz kreveta. No, to brzo prođe jer ponavljam u sebi: ’’Ne dajte se pasijim sinovima, Borise Davidoviču!’’ Zaličim samoj sebi na pokvarenu ploču ponekad i stresem se pri pomislim da će se te reči izlizati i da onda neću više imati čime da kuražim sebe...

Ljuta sam što na NIS-ovim pumpama nema plina u bocama već dve nedelje, a busaju se u grudi kako podržavaju tenis. Super, neka ga podržavaju. Hoću da smanjim potrošnju električne energije i ne grejem se na struju, ali kako, ako nema plina, ostaje mi grejalica na struju. Neka sad malo oni podrže mene!

Ljuta sam što svi pričaju o najhladnijem danu u godini, a evro raste sve više i više.
Ljuta sam što je generacija mog brata izrasla u mrzitelje svega drugačijeg od njih i što nikada nisu ni imali šansu da im bude bolje. Nisam ni ja odrastala u sretno vreme, ali sve te generacije rođene za vreme ratova, su, htele to ili ne, ’pokupile’ mržnju koja se tada osećala u vazduhu...

Pošalji "Ljuta sam" na Facebook Pošalji "Ljuta sam" na Google Pošalji "Ljuta sam" na My Yahoo! Pošalji "Ljuta sam" na Live Pošalji "Ljuta sam" na MySpace Pošalji "Ljuta sam" na Twitter Pošalji "Ljuta sam" na Digg Pošalji "Ljuta sam" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. 123loncar (avatar)
  2. Ledena_Vatra (avatar)
    izdrzimo jos malo,sad ce smak sveta haha
  3. 123loncar (avatar)
    ...i ja očekujem da nestane svet : političkih i duhovnih razbojnika ; ratnih profitera i zločinaca ; ništačkih neznaličkih psihopata koje su ovi pobrojani postavili da sprovode njihovu vlast--- svakako dolazi smak sveta ovih neljudi ...dotad treba izdržati !
  4. skura58 (avatar)
    Mladi ste, život je pred Vama.
    Moja generacija pamti tri rata.
    Umorni smo i uglavnom razočarani.
    Vi mladi napravite bolji svet.
  5. skura58 (avatar)
    Mladi ste, život je pred Vama.
    Moja generacija pamti tri rata.
    Umorni smo i uglavnom razočarani.
    Vi mladi napravite bolji svet.
  6. 123loncar (avatar)
    ...pa ta moja generacija organizovala je ( svesno / prćutno ) te ratove i snjima utrošila i tuđe vreme ( ne rođenih ) -- a sad samo imamo neko pamćenje i umorni smo posmatrči .. srušili smo sve - pokrali ili dozvoli da se pokirade - obezvredili ili dozvolili da se obezvredi ... bar možemo da priznamo toj našoj deci , eto toliko ...a priznanje je deo ljudskosti , koja treba da im kaže : deco - ljudi , nemojte kao mi ; budite pametniji i ljudskiji od nas ...