EKV....Magi, Alisa u Zemlji kojoj nije pripadala... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

O ČULNOSTI , O UMETNOSTI , O SEKSUALNOSTI ...

EKV....Magi, Alisa u Zemlji kojoj nije pripadala...

Oceni ovaj blog
Magi, Alisa u Zemlji kojoj nije pripadala...
Kakva genijalna teskoba,
i breme koje se nije moglo podneti,
vrcava tuga, emotivnog bića...
savršen sklad u samodestrukciji!!!!
Neka počivaju svi u nama...

Pošalji "EKV....Magi, Alisa u Zemlji kojoj nije pripadala..." na Facebook Pošalji "EKV....Magi, Alisa u Zemlji kojoj nije pripadala..." na Google Pošalji "EKV....Magi, Alisa u Zemlji kojoj nije pripadala..." na My Yahoo! Pošalji "EKV....Magi, Alisa u Zemlji kojoj nije pripadala..." na Live Pošalji "EKV....Magi, Alisa u Zemlji kojoj nije pripadala..." na MySpace Pošalji "EKV....Magi, Alisa u Zemlji kojoj nije pripadala..." na Twitter Pošalji "EKV....Magi, Alisa u Zemlji kojoj nije pripadala..." na Digg Pošalji "EKV....Magi, Alisa u Zemlji kojoj nije pripadala..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Ne diraj moje krugove (avatar)
    Neka počivaju u miru - u nama "ili je nemir, ili je strast".
  2. needlman (avatar)
    Citat Original postavio Ne diraj moje krugove
    Neka počivaju u miru - u nama "ili je nemir, ili je strast".
    U pravu si, ali opet ja ih toliko gotivim , i uvek me prođe jeza i neka čudesna seta, kao što za ničim ne! Te ipak oni počivaju i u meni i u tuđim sećanjima, a na onom svetu...ko zna?
  3. Ne diraj moje krugove (avatar)
    'On je moja najveća pesnička ljubav. Uvek kad posetim očev grob svratim do grobova Milana Mladenovića I do njegovog da se poklonim. '

Citat iz mog posta o Branku Miljkoviću.
  4. hakim bej (avatar)
    Evo nekoga ko je na EKV-u odrastao: http://www.youtube.com/watch?feature...&v=L-ysQ0SgdQc
  5. needlman (avatar)
    Citat Original postavio hakim bej
    Evo nekoga ko je na EKV-u odrastao: http://www.youtube.com/watch?feature...&v=L-ysQ0SgdQc
    Tačno se oseti to ,ko je ko , i šta i čemu stremi...još ako si 75to, ili tu negde godište, onda mi je sve jasno
    I pogledaj molim te loženja na onom testu bez nagrada...