Ljudi, prejeo sam se... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Demijurg

Ljudi, prejeo sam se...

Oceni ovaj blog
Ja sam vegan i ne jedem mnogo, ali malopre sam se prejeo. Evo vam recept.

Pire, kobasica i salata

Pire: 100g karfiola, 1/4 avokada, 1/4 crnog luka, 1 češanj belog luka, sve izmešati u blenderu.

Kobasica: 1/4 šolje badema i oraha, 2 urme, 1 suvi paradajz (ako ga ima), 1/4 crnog luka. Sve sastojke izmešati u blenderu, zatim masu položiti na pak papir i oblikovati kobasicu.

Salata: 100g svežeg crvenog kupusa, 1 šargarepa, 1 češanj belog luka, 1/4 crnog luka, sok od 1 limuna, i 2 kašike kombuhe (drevnog napitka samuraja), sve sitno iseckati i izmešati ručno.

Prijatno.

[IMG]http://img705.imageshack.us/img705/8717/pirekobasicaisalata.jpg[/IMG]

Pošalji "Ljudi, prejeo sam se..." na Facebook Pošalji "Ljudi, prejeo sam se..." na Google Pošalji "Ljudi, prejeo sam se..." na My Yahoo! Pošalji "Ljudi, prejeo sam se..." na Live Pošalji "Ljudi, prejeo sam se..." na MySpace Pošalji "Ljudi, prejeo sam se..." na Twitter Pošalji "Ljudi, prejeo sam se..." na Digg Pošalji "Ljudi, prejeo sam se..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. pely (avatar)
    Е пробаћу рецепт!
  2. Demijurg (avatar)
    100% prirodno i zdravo, pod uslovom da namirnice kupiš na pijaci od seljaka a ne od nakupaca. Sve što se prodaje u kutijama je HACCP i GMO:

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg842/scaled.php?server=842&filename=svetpomonsantu.jpg&res=medium[/IMG]
  3. Zlatna Iris (avatar)
    pod uslovom da uzgojis povrcke i vocke u basti iza kuce ili u basti na terasi...nista cudno jedan moj skolski je drzao kozu na terasi ozbiljno...
  4. Demijurg (avatar)
    Pa da, pod tim uslovom.

Što će mu koza? Da joj sazuje čizme i onda on udri a ona - "Me-e-e-e-e-e-e-e-e-e-e-e". He he he.
  5. Aribi (avatar)
    oho, ovo lepo izgleda
  6. Zlatna Iris (avatar)
    ne...ovaj uzimao je mlekce ne znam da li je, za razliku od ovoga sto si ti naveo, uzimanje mlekca veganski ispravno
  7. Demijurg (avatar)
    Mleko nije raw. Nijedna životinja ne pije mleko kad odraste. A i jako je štetno. A i nije moralno. Mislim uzimati mleko od životinje koje je namenjeno njenom mladuncu.
  8. Zlatna Iris (avatar)
    a da li je moralno ovo sto si ti opisao iznad?

Pa da, pod tim uslovom.

Što će mu koza? Da joj sazuje čizme i onda on udri a ona - "Me-e-e-e-e-e-e-e-e-e-e-e". He he he.
  9. Demijurg (avatar)
    Zašto nije moralno zezati budalu i kozu? To nije nasilje.
  10. mile39 (avatar)
    Nije lepo, pilence, nazivati nekog budalom, bez obzira na to što ste tako mlad!!! Kako bi reagovali da je to neko vama rekao?

Citat Original postavio GMO Chicken
    Zašto nije moralno zezati budalu i kozu? To nije nasilje.
    Ažurirano 07.02.2012. u 16:56, autor: mile39
  11. Demijurg (avatar)
    He he. Pa nije lepo ako je estetika u pitanju, ali estetika baš i nema neke velike veze saS međuljudski odnosi.