Pogledajte : TATA GORILA POVEO DECU NA IZLET DA RAZGLEDAJU LJUDE - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

Pogledajte : TATA GORILA POVEO DECU NA IZLET DA RAZGLEDAJU LJUDE

Oceni ovaj blog
...kako biste se osećali kad bi majmuni došli u vašu kuću da razgledaju vas?..

http://www.blic.rs/Slobodno-vreme/Za...zgledaju-ljude

Pošalji "Pogledajte : TATA GORILA POVEO DECU NA IZLET DA RAZGLEDAJU LJUDE" na Facebook Pošalji "Pogledajte : TATA GORILA POVEO DECU NA IZLET DA RAZGLEDAJU LJUDE" na Google Pošalji "Pogledajte : TATA GORILA POVEO DECU NA IZLET DA RAZGLEDAJU LJUDE" na My Yahoo! Pošalji "Pogledajte : TATA GORILA POVEO DECU NA IZLET DA RAZGLEDAJU LJUDE" na Live Pošalji "Pogledajte : TATA GORILA POVEO DECU NA IZLET DA RAZGLEDAJU LJUDE" na MySpace Pošalji "Pogledajte : TATA GORILA POVEO DECU NA IZLET DA RAZGLEDAJU LJUDE" na Twitter Pošalji "Pogledajte : TATA GORILA POVEO DECU NA IZLET DA RAZGLEDAJU LJUDE" na Digg Pošalji "Pogledajte : TATA GORILA POVEO DECU NA IZLET DA RAZGLEDAJU LJUDE" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. tristesa (avatar)
    hahaha ovo je fantasticno... mogu samo zamisliti kako mu je bilo..
  2. Zlatna Iris (avatar)
    ko zna sta nas u buducnosti ceka, planeta majmuna mozda?
  3. 123loncar (avatar)
    Citat Original postavio Zlatna Iris
    ko zna sta nas u buducnosti ceka, planeta majmuna mozda?
    ..ne verujem .. današnje majmunčine tako užasno majmunišu sve živo da je neminovna propast svega živog - pa kako ljudi , tako i majmuna..
  4. skura58 (avatar)
    Da Lončar. i meni je to palo na pamet.
  5. 123loncar (avatar)
    Citat Original postavio skura58
    Da Lončar. i meni je to palo na pamet.
    ..ma džaba što ti i ja mislimo isto , džaba .. sad će uprava krste da oformi grupu ( kao vlada , kad god ima problema ona formi grupu -tim / što reče onaj debeli englez : kad nećeš ništa pametno da uradiš ili neznaš pametno da radiš ti oformi grupu nek majmunišu ceo svoj život ... dok oni rešavaju stvar , ti problem cenzuriši i u ime dobrog raspoloženja nacije izbriši ga i zabrani ... genijalac čovek ); koja će da izmajmuniše tačan odgovor na to gorilino pitanje i naš komentar -- videćeš ...a možda će radna grupa i da izmajmuniše da se zaključa ovaj blog ... ...nekako i meni deluje kao da dominira : "vređanje, omalovažavanje, govor mržnje i svaki vid provokacije" ... samo neznam sad , moram da se odlučim - koga ovo vređa , omalovažava , provocira i usmerava mržnju na njega ... dal je sve usmereno na one što majmunišu vazda sve živo ; ili pak na radnu grupu - ili neke treće, koji nisu u onoj grupi koja će da nestane zbog enormnog majmunisanja ( mislim na ljude - gorile - majmune i sve sisare bliske njima )... ma šta se ja dvoumim , ima ovde dežurna pamet pa će već doneti odluku ... tvoje i moje je da se divno zabavljamo ...