Donesi mi kantu struje - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Dragance

Donesi mi kantu struje

Oceni ovaj blog
Evo nas ovih dana u CG ubiše isljučenja struje.
No da ne ulazim zašto i kako.
Dok sam bio mladji svirao sam, tj, držao igranke u svom selu.
A za muziku, šta da kažem, matori roker. "A za ljubav treba imat dušu"
I tako, nestalo struje, a mi lika, koji nam čistio salu, a mi ga baš dooobro plaćali (šta ćeš moraš pomagati sirotinju) poslali u komšiluk sa kantom da donese kantu struje.
Ovi intelektualci prodali Distribuciju talijanima, i sad svima 'fali kanta struje.
Mi na selu, i pomozi Bože, grijemo se i kuvamo na drva, a ovi u gradu ...

Pošalji "Donesi mi kantu struje" na Facebook Pošalji "Donesi mi kantu struje" na Google Pošalji "Donesi mi kantu struje" na My Yahoo! Pošalji "Donesi mi kantu struje" na Live Pošalji "Donesi mi kantu struje" na MySpace Pošalji "Donesi mi kantu struje" na Twitter Pošalji "Donesi mi kantu struje" na Digg Pošalji "Donesi mi kantu struje" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. TUTU (avatar)
    To moze da se proda?
    Nije trebalo javno da napises.
    Sada ce i ovi nasi, cim nadju nekog pismenog, da procitaju tvoje reci, da se narod zbog nemanja struje ne buni.
    I odma ce da prodaju EPS.
    Odma.
    Da isfinansiraju izbore, i pokupe provizije.
  2. 123loncar (avatar)
    .. pa vi zaboraviste šta bi pre neku godinu sa strujom u srbiji ..frka tamo amo , kad predsednik vlade reče kako smo lagerovali struju u bosni -- takozvanoj "srpskoj " za zimske dane .. ahera hamo -juso / beše neki obrezani što miljarde smlati da čuva struju iz srbije ..elem , tamo je nešto i moje struje ; pa crnogorci kofu pa preko tromeđe, ja častim sa mojim delom lagera...

... a kofa je ono beše što se puni nečim ... tako ... a kofa za struju je akomulator ; zar ne ( jer on se puni strujom )
    ...e sad , imaš ispravljač struje ( 12v-24v / 220v ) -- nije skup .. pa drugi put pitaj momka kad šalješ po struju u kofi , kog je napona -- da kupiš pravi ispravljač ... razmisli o ovome , ako ove stvari ne znaš ili nisi služio vojsku pod komandom obrazovanih i osposobljenih oficira ...

...gledao sam te samouke umetnike svud po svetu - u takozvanim domovima i parkovima narodne kulture i zabave .. tu čovek vidi svašta od takozvanih narodnih umetnika .. čudo ... kao i ovo :

Ažurirano 02.02.2012. u 18:28, autor: 123loncar
  3. Glasnik. (avatar)
    Selo je zakon.

Veliku krizu koja dolazi na ceo svet, mogu da prezive samo ljudi u selu.
  4. 123loncar (avatar)
    ...možda selo ima neke šanse negde gde su države u razvoju i rastu..kod nas ( u srbiji ) selo je pokazatelj metastaznog stanja u državi .. mi definitivno nestajemo sopstvenom zaslugom ..a u to razvoju događaja prvo umiru sela .. i ovo nije pitanje krize ... naš nestajanje bilo je i pre ove takozvane svetske krize ..
  5. skura58 (avatar)
    Lončar prijatelju, nemoj da se ljutiš, ali sve shvataš ozbiljno.
    TO JE ŠALA.
    Inače,da. Imam i ispravljač i profi punjač alumulatora.
    A imam i Ni-Cd baterije male, srednje i velike i punjač i za njih.
  6. 123loncar (avatar)
    ...a ja sve to pobacao..kao velim , dosta je ratovanja ...zeznuh se ?..kamda sam poranio ...

..ne mogu da zaboravim 99 - zeznuše distribuciju ...imao sam neku dobru rakiju ; a pije mi se kafa ...natočim je u konzervu , pa između dve cigle -- zapalim i stavim lonče ...očas provri ...žena veli , pametnjakoviću moj ... napuni šrpu smesom iz zamrzivača ( da ne propadne veli - topi se , nema struje ) ...ode bure onako dobre rakije ... eh , ne mogu i danas da je prežalim ...