OVO JE KOMENTAR NA KOLUMNU I. Anete - I NE MOŽE SE SMATRATI POZIVOM NA BILO ŠTA - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

OVO JE KOMENTAR NA KOLUMNU I. Anete - I NE MOŽE SE SMATRATI POZIVOM NA BILO ŠTA

Oceni ovaj blog
..dakle , na ovoj adresi ( http://www.pressonline.rs/sr/kolumne/story/200102/O%20Vesni,%20Mimi,%20Olji%20i%20%1ETalentu?message=ok ) , možete naći tekst koji je skrenuo moju pozornost i izazvao takva osećanja koje su bitno uticala na komentar koji vam predočavam :

...mislim da postoje dve srbije , ova opisana i tamo neka koja je marginalna , manjinska i intelektualno uskraćena za ovu televizijsko ekranizovanu srbiju ...kako nabasah na ovaj tekst , shvatih gde sam ( a mislim da nisam ni u novinarskoj srbiji , koja svesrdno radi za televizijsku - a čak da nisam ni u onoj pretorijanskoj ili programsko uređivačko moderatorskoj ), i koliko sam daleko od tranzicionog intelektualnog siromaštva i vaskolike jalovosti - a što je sve cenjeno baš kako treba i enormno traženo , pa stoga predovbro plaćeno i nagrađeno u većinskoj televizijsko ekranizovanoj srbiji ...
...dakle , nedostatak ove tranzicione : mudrosti , časti i čovečnosti čine ovu manjinsku srbiju nekako bednom i ništavnom u očima većinske srbije ... baš kako i treba ..
...bože što je to nepravda ...strašna nepravda i velika izolacija u kojoj živimo mi manjinci - što je počinismo u neznanju ( mislim tu nepravdu i samoizolaciju ) .. sami smo krivi i sami smo izabrali takav svet, bez novinarskog intelektualno tranzicionog siromaštva i televizijsko ekranske pinkovizacije i kusturizacije - a naročito botivizacije sebe samih ... šteta za nas ! .. a možda i nije !? ..ko to zna sad ?.. ma da išta vredimo , živeli bi tamo gde živi sav normalan svet... zar ne ?... vazda se kukolj i korov trebio iz žita ...

Pošalji "OVO JE KOMENTAR NA KOLUMNU I. Anete - I NE MOŽE SE SMATRATI POZIVOM NA BILO ŠTA" na Facebook Pošalji "OVO JE KOMENTAR NA KOLUMNU I. Anete - I NE MOŽE SE SMATRATI POZIVOM NA BILO ŠTA" na Google Pošalji "OVO JE KOMENTAR NA KOLUMNU I. Anete - I NE MOŽE SE SMATRATI POZIVOM NA BILO ŠTA" na My Yahoo! Pošalji "OVO JE KOMENTAR NA KOLUMNU I. Anete - I NE MOŽE SE SMATRATI POZIVOM NA BILO ŠTA" na Live Pošalji "OVO JE KOMENTAR NA KOLUMNU I. Anete - I NE MOŽE SE SMATRATI POZIVOM NA BILO ŠTA" na MySpace Pošalji "OVO JE KOMENTAR NA KOLUMNU I. Anete - I NE MOŽE SE SMATRATI POZIVOM NA BILO ŠTA" na Twitter Pošalji "OVO JE KOMENTAR NA KOLUMNU I. Anete - I NE MOŽE SE SMATRATI POZIVOM NA BILO ŠTA" na Digg Pošalji "OVO JE KOMENTAR NA KOLUMNU I. Anete - I NE MOŽE SE SMATRATI POZIVOM NA BILO ŠTA" na del.icio.us

Ažurirano 28.01.2012. u 19:37, autor: Borac za prava zivotinja (nepotrebna prozivka)

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. hakim bej (avatar)