Magija - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

smeh

Magija

Oceni ovaj blog
- Da te potsetim: „Važno je znati uživati u trenutku.
I punih pluća udahnuti ono što nam ispunjava dušu... u trenu.
bez očekivanja, bez (suvišnih) nadanja.
To je to... što se dešava i ništa više.
Sve ostalo će se tek desiti.
Ili neće.
Ali... nije ni važno. Važno je da prepoznamo tu magiju i uživamo u njoj dok traje.“
- Znam, to su moje reči
- Pa?
- Pa ništa. I dalje tako mislim.
- Gde je onda nestao osmeh?
- Ne znam... Negde.
- Hej... glavu gore... ništa loše se nije dogodilo!
- Znam. U stvari... meni nije.
- U čemu je onda problem?
- Nisam znala da stanem... Nisam mogla...
- ?
- Sve do zagrljaja, glasnog bubnjanja njegovog srca, najprirodnijeg i najlepšeg poljupca na svetu... možda sam i mogla da stanem. Iza toga – ne.
- Ne razumem...
- Ni ja. Samo znam da je neka predivna svetlost bljesnula i obasjala nas za trenutak. Bilo je dovoljno magično i toliko lepo da sam odabrala i želim da je pratim... uprkos mraku svuda okolo...
- Ali?
- Ali... ne mogu sama. Ima smisla samo ako je pratimo zajedno. Jedino tako ona i postoji. Njegov mrak je mračniji, sile koje ga vuku u stvarnost snažnije... i pustio je moju ruku pre nego što je i uhvatio dovoljno čvrsto.
- Otkud znaš da je baš tako?
- Ne znam. Ali osećam. I čvrsto verujem u moć magije. Uprkos mraku i neobično snažnim mračnim silama koje ga vuku... Dobro uvek pobeđuje, zar ne?

Pošalji "Magija" na Facebook Pošalji "Magija" na Google Pošalji "Magija" na My Yahoo! Pošalji "Magija" na Live Pošalji "Magija" na MySpace Pošalji "Magija" na Twitter Pošalji "Magija" na Digg Pošalji "Magija" na del.icio.us

Ažurirano 12.03.2012. u 21:34, autor: smeh

Kategorije
Magija

Komentari

1. Tol (avatar)
    i ljubav _:zaljubljena :
  2. smeh (avatar)
    Citat Original postavio Tol
    i ljubav _ :zaljubljena :
    Da. Tako bi trebalo da bude.
  3. LJILJA MMM (avatar)
    Kao šine....paralelno....bilo bi divno ..i biće divno...buduće vreme....vidiš....
  4. smeh (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM
    Kao šine....paralelno....bilo bi divno ..i biće divno...buduće vreme....vidiš....
    Hvala ti
    I ja verujem.