Možda i ovo prepiše - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

spyra

Možda i ovo prepiše

Oceni ovaj blog
Nisam znao da sam meta prepisivača. Slučajno, uvek tako biva, zatrebala mi je jedna od mojih "Možda i ona pročita" priča. Da ne bih listao i tražio, zaguglam malo i zgranem se! Lik na dodirnime.com blogu pod nikom KEOPS uredno prepisije i kači serijal... Totalni copy/paste, sa sve gramatičkim greškama
Nisam stigao da sve detaljnije propratim, jer se taj sajt kod mene užasno sporo otvara, ali i ono što sam video je dovoljno...
Dakle, eto meni razloga da se uobrazim!

Pošalji "Možda i ovo prepiše" na Facebook Pošalji "Možda i ovo prepiše" na Google Pošalji "Možda i ovo prepiše" na My Yahoo! Pošalji "Možda i ovo prepiše" na Live Pošalji "Možda i ovo prepiše" na MySpace Pošalji "Možda i ovo prepiše" na Twitter Pošalji "Možda i ovo prepiše" na Digg Pošalji "Možda i ovo prepiše" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. mari47 (avatar)
    Nije to ništa novo, spyra....
    Radi se to sve u 16, samo što nije fer što je sebe
    potpisao taj lik. Inače, ti stvarno vrlo lepo pišeš i imaš razloga da
    se uobraziš...Ja nemam; niko me nikada nije prepisao, znaju ljudi šta valja
    a šta ne( šalim se, ovo za mene)...Pozdrav tebi i Leskovcu.
  2. LJILJA MMM (avatar)
    Dobro došao u stvaralačko-pisačku realu
    I treba da se uobraziš hahahaha
  3. spyra (avatar)
    Ma, znam ja sve to, samo nisam verovao da ce neko mene da kopira Jos sam u utanjio sa pisanjem pa sam mu/njoj mozda napravio problem! Evo, obecavam da cu da budem azurniji cim se otkacim od Traviana i eRepublika
    Samo neka me s vremena na vreme podseca...
  4. Valeria (avatar)

Eh, koliko sam ja našla posutih svojih pesama....okolo naokolo....
    copy/paste je omiljenih hobi mnogih.
  5. spyra (avatar)
    Kad malo bolje razmislim, google je zakon! Sto taj ne nadje. ne postoji! Ili, kako kaze najnovije djacko vrdanje: "Profesore, pa nisam ja gooogle da svi znam!"
  6. TUTU (avatar)
    Ma to je neko nas.
    Neko ko, verovatno, i ovde pise.
    I onda sve djuture, i svoje i tudje, prebaci na drugi blog.
    Sada i kada bi hteo, ne bi umeo da potpise pravog autora. Tamo ima dovoljno tekstova da im se vise ne moze uci u trag.
    Lavina se ne zaustavlja lako kao sto se pokrece.

Ima blogova na kojima su komentari vredni paznje makar kao pocetni tekst. Ipak, komentare iz nekog razloga ne kopira.
  7. cy3a (avatar)
    Citat Original postavio TUTU
    Ma to je neko nas.
    Neko ko, verovatno, i ovde pise.
    I onda sve djuture, i svoje i tudje, prebaci na drugi blog.
    Sada i kada bi hteo, ne bi umeo da potpise pravog autora. Tamo ima dovoljno tekstova da im se vise ne moze uci u trag.
    Lavina se ne zaustavlja lako kao sto se pokrece.

Ima blogova na kojima su komentari vredni paznje makar kao pocetni tekst. Ipak, komentare iz nekog razloga ne kopira.
    вероватно не зна како и коментаре да прекопира
  8. spyra (avatar)
    Ma, zna da kopira komentare, samo je mnogo glupo - ispasce da sam sebe komentarise ili da otvrori desetak naloga pa da tako komentarise
  9. tristesa (avatar)
    napisala sam ja jednu saljivu pesmicu na temu foruma, prepiski i toga... ali bilo me sramota ovde da je kacim (da ne pomisle ljudi da sam prolupala haha)... pa cu je evo ostaviti ovde kod tebe

Krenulo je tako
    po forumu pisem
    on je makno tastaturom
    a ja makla misem

Opsta je sad zbrka
    nastade dilema
    gde cu sta da napisem
    a da sumnje nema...

I tako da znate
    desila se zgoda
    sve sto ovde naucih
    copy-paste je moda...

Pozdrav
  10. spyra (avatar)
    Sjajno
    Ne shvatam koje je zadovoljstvo te copy/paste varijante. Niti imas materijalnu korist, niti mozes da smuvas nekog/neku/nesto... Jedino ti raste ego to te hvale da je dobro napisano, ali koja ti vajda kad to nisi ti...
    To je nesto u stilu kad neko nesto uradi umesto tebe, ti sakupis poene i na toj slavi treba nesto da uradis. Ali, kad treba ti da uradis sve padne u vodu...
  11. skura58 (avatar)
    Stvarno neznam.
    Obrati se moderatorima, oni su OK. Pitaj da li ima nešto što je Copyright
    Ažurirano 21.01.2012. u 05:22, autor: skura58