Magija reči - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

smeh

Magija reči

Oceni ovaj blog
„Šta znaš o njemu?“
„Samo ono što mi je on rekao!“
„I?“
„Šta „i“?“
„Ne pravi se blesava... zašto ti osmeh ne silazi sa usana?“
„Pogodi !“
„Pogađam. Ali mi nije jasno otkud sad to?“
„Pa eto...
„Ma šta „eto“... i sama kažeš da nemaš pojma ko je i šta je i...“
„To ja nisam rekla“
„Pa rekla si da znaš samo ono što ti je rekao... a to je nedovoljno!“
„Nije
„ma kako nije?!“
„Nije. Kad od prve izgovorene ili napisane reči znaš da imaš pravog sagovornika, kad iz njegovih usta čuješ svoje reči koje on nikad nije mogao da čuje, kad kapira i neizgovorenu aluziju, kad ti je najprirodnije da sa njim podeliš svoje misli koje on dočekuje kao svoje, kad zna da se igra rečima bolje od tebe, kad zna da te nasmeje... I kad se on smeje tačno tamo gde treba
„O, Bože! Ti si luda!“
„Moguće je. Ali me taj osećaj topline i lepote ne napušta. I imam ludu sigurnost u to da je pravi. „
„Kuda će te to odvesti?“
„Ne znam. Za početak njemu, a posle... videćemo! Ali svakako je ovaj osećaj vredan svega .“

Pošalji "Magija reči" na Facebook Pošalji "Magija reči" na Google Pošalji "Magija reči" na My Yahoo! Pošalji "Magija reči" na Live Pošalji "Magija reči" na MySpace Pošalji "Magija reči" na Twitter Pošalji "Magija reči" na Digg Pošalji "Magija reči" na del.icio.us

Ažurirano 12.03.2012. u 21:34, autor: smeh

Kategorije
Magija

Komentari

1. tristesa (avatar)
    „Nije. Kad od prve izgovorene ili napisane reči znaš da imaš pravog sagovornika, kad iz njegovih usta čuješ svoje reči koje on nikad nije mogao da čuje, kad kapira i neizgovorenu aluziju, kad ti je najprirodnije da sa njim podeliš svoje misli koje on dočekuje kao svoje, kad zna da se igra rečima bolje od tebe, kad zna da te nasmeje... I kad se on smeje tačno tamo gde treba “

...i onda ti osmeh ne silazi s lica... i nije vazno sta ce biti - sada je...
  2. smeh (avatar)
    Citat Original postavio tristesa
    „Nije. Kad od prve izgovorene ili napisane reči znaš da imaš pravog sagovornika, kad iz njegovih usta čuješ svoje reči koje on nikad nije mogao da čuje, kad kapira i neizgovorenu aluziju, kad ti je najprirodnije da sa njim podeliš svoje misli koje on dočekuje kao svoje, kad zna da se igra rečima bolje od tebe, kad zna da te nasmeje... I kad se on smeje tačno tamo gde treba “

...i onda ti osmeh ne silazi s lica... i nije vazno sta ce biti - sada je...
    Baš to!
    Hvala puno što si razumela
  3. Sanjalicca (avatar)
    Da smeh svakako je taj osecaj najvredniji zato uzivaj sto leprsavije
  4. smeh (avatar)
    Citat Original postavio Sanjalicca
    Da smeh svakako je taj osecaj najvredniji zato uzivaj sto leprsavije
    Hvala.
    Magija je - magija
  5. LJILJA MMM (avatar)
    Esam nešto propustila? :klap.
  6. igrakrugova (avatar)
    Hvala!
    Prelepo napisana priča koju sam davno doživela. Nije se magično završila, ali me je bogatila dok je trajala. Svetluckaju i sada dragulji u riznici mog sećanja.
    Dovoljno znamo o nekom, sve dok je igra obostrana, sve dok okice sjaje.
    U svakom slučaju, radost igranja je zauVek naša. Gube plašljivi, sumnjom sputani...

http://forum.krstarica.com/attachment.php?attachmentid=218516&d=1326107037
  7. smeh (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM
    Esam nešto propustila? :klap.
    Nisi.
    Još uvek.
  8. smeh (avatar)
    Citat Original postavio igrakrugova
    Hvala!
    Prelepo napisana priča koju sam davno doživela. Nije se magično završila, ali me je bogatila dok je trajala. Svetluckaju i sada dragulji u riznici mog sećanja.
    Dovoljno znamo o nekom, sve dok je igra obostrana, sve dok okice sjaje.
    U svakom slučaju, radost igranja je zauVek naša. Gube plašljivi, sumnjom sputani...

http://forum.krstarica.com/attachment.php?attachmentid=218516&d=1326107037
    Važno je znati uživati u trenutku.
    I punih pluća udahnuti ono što nam ispunjava dušu... u trenu.
    bez očekivanja, bez (suvišnih) nadanja.
    To je to... što se dešava i ništa više.
    Sve ostalo će se tek desiti.
    Ili neće.
    Ali... nije ni važno. Važno je da prepoznamo tu magiju i uživamo u njoj dok traje.