Tri sestre - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

hakim bej

Tri sestre

Oceni ovaj blog
Ne trudite se, sam cu.

Pošalji "Tri sestre" na Facebook Pošalji "Tri sestre" na Google Pošalji "Tri sestre" na My Yahoo! Pošalji "Tri sestre" na Live Pošalji "Tri sestre" na MySpace Pošalji "Tri sestre" na Twitter Pošalji "Tri sestre" na Digg Pošalji "Tri sestre" na del.icio.us

Ažurirano 28.09.2014. u 22:24, autor: hakim bej

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Aribi (avatar)
  2. lejla.al.dbuni (avatar)
    .
    Za Gospodara prstenova ! .

Sjajno napisano,Hakime Bej...

.
    Ažurirano 15.01.2012. u 10:57, autor: lejla.al.dbuni
  3. koto (avatar)
    i ono sto jeste, i ono i sto je bilo, i ono sto slutimo..
    sjajna prica.
    i sve je dobro, jer jeste.
    ko to shvati, jeste gospodar prstenova.
  4. Tol (avatar)
    iiiih, priča vanvremenska..da je modeliraš na bezbroj načina..evo jednog..trenutnog ,mojeg:
    ID-EGO-SUPEREGO?
    ID kao prošlost..neizgradjenst, greške..neispoliranost..veliki iskonski porivi i bujanje životinjskog..sirovog..
    EGO -sadašnjost koja nas spopada u željamai lomi intimu , parča, gori...svim porivima za ovo danas
    SUPER EGO-kao neizvesnost koja budi strepnju..puno pitanja i želja, iluzije za koju se kače svi..mada bude više kao policajac na naplatnoj rampi odgovornosti iz ovog danas..čistač dekadentnog i balanser morala i "budno oko reke Stiks..besmrtnosti"
    ( i vladar svih reka u (ličnom) Hadu: Ахерон - река бола; Кокитус - река јадиковања; Флегетон - река ватре; Стикс - река мржње; Еридан - река хладноће; Мнемосина - река сећања; Лета - река заборава )

možda je preterano moje gledanje...ali nekako mi došlo..tako..više su ovo TRI BRATA
    Ažurirano 15.01.2012. u 14:51, autor: Tol
  5. coviax1 (avatar)
    Polako,stante u red-jedan prsten,a vid nas koliko!z:lol:
    E,al samo da pitam Tol da li zna čega je Dunav reka?
    Dunav je reka zajebancije-tamo u tu svrhu idemo !
    Inače Beže-Oš Ničea da zaseniš...Njegovog Zaratustru?
    Peglaj-odlično ti ide...
  6. 123loncar (avatar)
    ...bravo - lepo kazivanje...bravo !
  7. hakim bej (avatar)
  8. Zlatna Iris (avatar)
    bravo ...malo me podseca na moj vatar