Ima li koja da se nije mogla bolje udati

Mnogo žena priča da se moglo bolje udati.
Interesuju me ŽESKA mišljenja, ali bez foliranja
I molim vas, ozbiljno, zezanje, ali nikako rasprave, svadje i vredjanja.
Neka se ovde opustimo i zabavimo
 
Nikad se to nisam pitala.....verovatno zato što kako sam sve starija sve sam zadovoljnija. Iskreno, da mogu opet bih sve ponovila.
A ona tvoja prijateljica, ne znam zašto se uvredila jer treba da joj imponuje izjava ...ali je ona verovatno shvatila pogrešno da si hteo reći da se udala za boljeg od sebe....ili je shvatila pravilno...m?:znamiguje:
 
Ne znam sta podrazumevas pod "dobro se udala"...ako mislis na materijalnu stranu, onda se nisam dobro udala...haha...ali meni to nije vazno...sav novac ovog sveta ne moze da zameni ono sto imam....
dobro sam se udala jer imam pored sebe nekoga ko je sve ono sto sam zelela...i kada bih ponovo birala izabrala bi njega...onaj ko ume da voli i tvoje lose osobine, taj zaista voli....
 
POJAŠNJENJE:
Materijalna strana je minoran faktor.
I drago mi je što je dosta zadovoljnih žena.
Njihovi su muževi sigurno zadovoljniji.
Iako vam vaš Čovek to ne priča nebrinite.
Muškarci su mnogo zatvoreniji od žena po pitanju
pokazivanja svojih osećanja,
 
Poslednja izmena:
skura58;bt189477:
POJAŠNJENJE:
Materijalna strana je minoran faktor.
I drago mi je što je dosta zadovoljnih žena.
Njihovi su sigurno zadovoljniji.
Iako vam vaš Čovek to ne priča nebrinite.
Muškarci su mnogo zatvoreniji od žena po pitanju
pokazivanja svojih osećanja,

Ne treba da prica...kad bi poceo, zabrinula bih sez:)...dovoljno je ono sto pokaze, delima...ono sto osecam...
 
skura58;bt189477:
POJAŠNJENJE:
Materijalna strana je minoran faktor.
I drago mi je što je dosta zadovoljnih žena.
Njihovi su muževi sigurno zadovoljniji.
Iako vam vaš Čovek to ne priča nebrinite.
Muškarci su mnogo zatvoreniji od žena po pitanju
pokazivanja svojih osećanja,

Zašto je muškarcima problem izreči svoje osiječaje...i nemoj mi samo reči da ste tako odgajani....i vi suze puštate...a suza....ona je 1% voda...a 99% tuga.....osim ako nisu radosnice..onda je opet omjer isti u korist radosti.....voljela bih znati....u čemu je štos...svi znamo da smo mi žene emocionala a vi muški racio....makar ja osobno vjerujem da je 50:50....kod žena....a sad čekam VAs muški...i sigurna sam da nisam jedina koju to zanima....:)
 
Nije Blondika. Ja stvarno vrlo rijetko plačem.
Pogotovo kod crnogoraca to je maltene sramota.
Muž za ženom, ako mu umre ne sme javno zaplakati, sramota je.
Uostalom žalost se me iskazuje suzama, već nosi u srcu. Godinama.
Neke žalosti nikada ne prodju. Samo malo izgube na intenzitetu.
 
LJILJA MMM;bt189453:
Nikad se to nisam pitala.....verovatno zato što kako sam sve starija sve sam zadovoljnija. Iskreno, da mogu opet bih sve ponovila.
A ona tvoja prijateljica, ne znam zašto se uvredila jer treba da joj imponuje izjava ...ali je ona verovatno shvatila pogrešno da si hteo reći da se udala za boljeg od sebe....ili je shvatila pravilno...m?:znamiguje:

Da Ljiljo, ti si shvatila
 

Back
Top