Fejkizam - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

maldaneri

Fejkizam

Oceni ovaj blog
Fejkizam - sminka na nesrecnom licu, prelep skup prazan novcanik, skladan brak sa odvojenim krevetima, tinejdzer za primer na vikend lsd-u, preskupi auto na stalnoj rezervi... Fejk kultura u vidu rialitija, fejk osecanja u vidu sponzorusa... Fejkizam je sve vise nasa realnost ali da li je potreba? Izgleda da. Smejemo se na sve-nema para hahaha nema posla hahaha 'farma' je uzas hahaha smak sveta hahaha. Nije sve bas tako smesno. To je fejkizam. Americki izum koji se lako prima svuda. Sto ti je teze a ti se vise foliraj. Cak i folk mama Ceca kaze-najbolje izgledam kad se najgore osecam! A 'majka' najbolje zna! U poplavi rialiti programa samo nasi su zatrovani tom groznom istinom! Inostrani su bre 'normalni'! Svi lepi, nasmejani, malo zabrinuti ali bez bora! Vrhunac Kardashians! Sve se vrti u par kuca (zbir kvadrata i cena ne umem da napisem), sa gomilom garderobe i zabave. Sjajna porodica sa pravim materijalnim vrednostima. Svi rade, vozaju se i 'vecaju' pred vasim ocima. Dan - noc, tu su. I zaista, gledani su. Ljudi zele lepo, nasmejano, grandiozno. Hm, zaboravih spektakularni grand. Ta kolicina spandexa i sljokica je vredna potpunog divljenja. Sale majstore! L M umorni smo od nadrndanih prodavaca, zlih komsija, napustenih pasa ..treba nam fejkizam! Hocemo prisilni osmeh, lepu laz, divnu prognozu. Varaj me, lazi me, tuci me samo pazi na frizuru i nokte!

Pošalji "Fejkizam" na Facebook Pošalji "Fejkizam" na Google Pošalji "Fejkizam" na My Yahoo! Pošalji "Fejkizam" na Live Pošalji "Fejkizam" na MySpace Pošalji "Fejkizam" na Twitter Pošalji "Fejkizam" na Digg Pošalji "Fejkizam" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. adeptus (avatar)
  2. Aribi (avatar)
    Zaboravi ono Brenino: "Svi mi kazu da sma lepsa nego ikad, s tugom se ko lavica borim..."
    Ehhhhhh......kakav svet........muka mi je od blaziranih faca koje gledam od jutra do mraka pa i ovde ne nekom drugom kraju sveta...svuda je isto...Kardashiansi su pobedili, a ako ti ne mozes da ih pobedis, pridruzi im se....
  3. maldaneri (avatar)
    Drago mi je da se razumemo