o'BLOG NA POST OD POHVALA LUDOSTI - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Ne diraj moje krugove

o'BLOG NA POST OD POHVALA LUDOSTI

Oceni ovaj blog
Ljut sam na sebe kao lutajući kučići na sve što ima točkove. Željan sam pohvala, makar da dobro krene Nova godina, a papir na ekranu beo kao sneg koji još nije pao. Kursor mi od nervoze pulsira baš na nabrekloj slepoočnoj veni čiji odraz gledam u staklu monitora Perspektivni pisci izmisle i knjige, i recenzije, i kritike, i tiraže, izmisle svoju stvarnost i uživaju, a ja ne mogu pišljivu priču koju će hvaliti. A da doskočim i sebi i njima - da izmislim prvo pohvale, da se uzoholim, pa dok nešto napišem možda me ludilo prođe pa budem redak zver - skromni, obični genije? Dakle, priču kao da imam, sad je red na komentare dragih mi ljudi.

MEJLA.AL.ZBUNI: Sjajno, dečkonjo, Do Not Touch My Circles. Ulepša mi dan, potpisujem sve što si rekao. Podseti me na antologijski crno-beli film iz '47. 'Dry patch on the bottom of the sea' (Suva krpa na dnu mora) legendarnog reditelja Bogbi Ga Znaokog. Umeš da preneseš svoja osećanja, sviđa mi se tvoj unutrašnji svet.
Ps. S ponosom izjavljujem : Mi vegetarijanci se gnušamo jela čiji sastojci su nekada veselo trčkarali poljanom i veselili se životu.
M. ARIJA: Šta reći, reči su ništa, tvoj talenat nepresušan, um nepredvidiv i savršen. I da znaš, nisam sama, i druga Ja se slažu, svaku od nas nanovo iznenadiš.
hirajGOGEN: A jel ima neko kokice? Od čega ti živiš? Koja sam ja lujka eeee...
HALTER REGIONA : Napokon nešto tako dobro, dođe mi da odem u Prag na visokim štiklama i po'ebem se na nekom historijskom mostu s prvim dripcem koji ima nekakvu titulu. U inat malograđanima.
ĆOVIAKS1: Briljiraš, mada, izasociran nevidženim slepilom odo ča, u realu - na pecanje.
S.LUNJA: Bravo, klap, klap...
ĐEK S APARATA: Dobar seting, ciljana publika je najzad streljana.
STEVAN KING SUBOTNJAK: Od izleta u fantastiku ti napravi pravi mali odmor, a? Ipak, priča sa manje od 1234 reda i nije prava priča.
Lj OD 7 MMMilja: Sjajno, ali molim da se uozbiljite, ovo nije ni mesto ni vreme da neko premaši broj komentara koji ja imam.
ROLADA od T: Tako je drugar'ce, mada ne mere mu se osporit dar. Baš mi se sviDJELO.
IGLA DRUGOVA: Hoću i ja da budem ovde, al' da mi se niko ne smeje. Ozbiljno ti kažem : ne diraj igru mojih krugova. Od smeha sam preznojala roze majicu i helanke, suzama okapah lila patofnice.
POBRKOLONČAR321: Smela projekcija nebesne simetrije kroz prizmu Srbstva. Bravo, ovo je vizionarska perspektiva protiv hedonističkog kompleksa svemoći kroz vekove. Sve je ovo mogo reći Konfučije ali nije pa moram ja.
PANONSKA MORANA: Uh, evo jedva stigo' i ja s raja na kraj sveta. . Baba me obukla u 'aljinu, a ja navikla furt na pantalone. Đihala sam ajgire kroz 'kuruze, tuluzina mi šnolu skrjala, vetar mi misli ras'o po ravnici pa ćeš i' naći kad uzri zlatastim plodovima... Ne bi mlogo divanila, za sad dlan o dlan - prvi pljesak je moj.
ZA KIM BAJ, BAJ: Neponovljiva si Le... le, le, pogreših blog, izvinjavam se.
SIR I JUS: Lepo i neobično. Da li je sve ovo fikcija, ili ima i istine.

NASMEJTE SE, KAMERE SU VAM SKRIVENE. SREĆNA NOVA GODINA, OD SRCA, SVIMA KOJI SU SE NAŠLI I KOJI NISU, (i onima koji me sada psuju).

Pošalji "o'BLOG NA POST OD POHVALA LUDOSTI" na Facebook Pošalji "o'BLOG NA POST OD POHVALA LUDOSTI" na Google Pošalji "o'BLOG NA POST OD POHVALA LUDOSTI" na My Yahoo! Pošalji "o'BLOG NA POST OD POHVALA LUDOSTI" na Live Pošalji "o'BLOG NA POST OD POHVALA LUDOSTI" na MySpace Pošalji "o'BLOG NA POST OD POHVALA LUDOSTI" na Twitter Pošalji "o'BLOG NA POST OD POHVALA LUDOSTI" na Digg Pošalji "o'BLOG NA POST OD POHVALA LUDOSTI" na del.icio.us

Ažurirano 04.01.2012. u 01:21, autor: Ne diraj moje krugove

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. sirijus49 (avatar)
    Takođe sve najlepše u Novoj!
  2. LJILJA MMM (avatar)
    Da se upišem prva, kad sam već tu......mislim, da dam komentar i pohvalu i to jako ozbiljnu
    da znaš da si uspeo da mi nasmeješ dan.

aaaaaaaaaaaaaaaaaa nisam prva
    sretna i tebi ova godina
  3. RiadaT. (avatar)
    Rolada od T se prepozna iz cuga hahahahaha....nek je i tebi Sretna Nova....
    Bravo za tekst i nepresušnu maštu
  4. Marija (avatar)
    NE DIRAM VAŠE D(r)UGOVE: Ne zapinji gde ti padne na pamet, već tačku u ruke pa kod baba Roge na čas gramatike

Šta reći, reči su ništa...kao što rekoh: um suvišan...ups, savršen

Ažurirano 03.01.2012. u 21:36, autor: Marija
  5. igrakrugova (avatar)
    Prepoznah druge u ’izmišljenim’ komentarima, krajevi usana mi dotakoše ušne školjke.
    Prepoznah i sebe, zgrčiše se usne, tek jedan krajičak osta u uglu nekog nazovi poluosmeha.

Ne diraj moje krugove, ’bem ti to iSKRIVljENO ogledalo koje si okačio ovde...
    Ne znam hoću li ti skoro oprostiti, ozbiljno ti kažem...
    SREĆNA TI NOVA!
  6. Marija (avatar)
    M. ARIJA: IGLO DRUGOVA, sad cu ja na pisca ocas da bacim jednu sasvim malu kletvu, ima da dobije komentara k'o kise
  7. igrakrugova (avatar)
    IGLA DRUGOVA: Draga, M. ARIJA, na bedemu stajao, naličje nam gledao.
    Baci kLetvu. Zaslužio je.
    Još kad mu čarobnica od Panonije nadoveže...
  8. Marija (avatar)
    M. ARIJA: Letvu sam bacila, ostalo ce dobiti sutra...nije lako biti ni klevetalo cak i sa toliko Ja u meni.
    A kad ga okrpi carobnica, nece znati dal' se zapertlava od napred ili o'zada
  9. Ne diraj moje krugove (avatar)
    Citat Original postavio igrakrugova
    IGLA DRUGOVA: Draga, M. ARIJA, na bedemu stajao, naličje nam gledao.
    Baci kLetvu. Zaslužio je.
    Još kad mu čarobnica od Panonije nadoveže...

A šta ti je to 'bedem'? Ako je bedin mužjak, smanji letvu, molim te
  10. Ne diraj moje krugove (avatar)
    Citat Original postavio Marija.S.
    M. ARIJA: Letvu sam bacila, ostalo ce dobiti sutra...nije lako biti ni klevetalo cak i sa toliko Ja u meni.
    A kad ga okrpi carobnica, nece znati dal' se zapertlava od napred ili o'zada

A tebe ću da tužim čarobnici da si pustila vetar u panoniju. Videćemo ko će više da strada.
  11. Marija (avatar)
    Citat Original postavio Ne diraj moje krugove
    A tebe ću da tužim čarobnici da si pustila vetar u panoniju. Videćemo ko će više da strada.
    Ako pojacam vetar, ima da vas unistim jednim naletom, osim ako imate zastitne maske. Mozda vam samo djonovi prezive, oni na nogama, naravno.
    Hajdemo mi Samuraju na spavanje, videcemo sutra ko prosipa biSere u cvecu.
    Voli te Seja.
  12. Ne diraj moje krugove (avatar)
    Citat Original postavio Marija.S.
    Ako pojacam vetar, ima da vas unistim jednim naletom, osim ako imate zastitne maske. Mozda vam samo djonovi prezive, oni na nogama, naravno.
    Hajdemo mi Samuraju na spavanje, videcemo sutra ko prosipa biSere u cvecu.
    Voli te Seja.

I ja tebe, Sejo... ma ko te ne bi vol'o (bar neku od Vas). Laku noć.
  13. coviax1 (avatar)
    JOJ KAJ SI NAS ZJEBAL,NE MREM SI PRIČ SEBI...Ma moreju ti napuhat,znaš kaj...
    A i onaj bedak,ribič-ne bu lovil ribu,a ne bu ni pisal-kaj bi on štel...
    Štel bi si malo kulirat...?PREPORUČAM...:zcool:
  14. Stipan Severnjak (avatar)
  15. skura58 (avatar)
    Prva rečenica ti je super.
  16. lejla.al.dbuni (avatar)
    MEJLA.AL.ZBUNI:
    Sjajno, dečkonjo, Do Not Touch My Circles.
    Ulepša mi dan, potpisujem sve što si rekao.
    Podseti me na antologijski crno-beli film iz '47. 'Dry patch on the bottom of the sea' (Suva krpa na dnu mora) legendarnog reditelja Bogbi Ga Znaokog.
    Umeš da preneseš svoja osećanja, sviđa mi se tvoj unutrašnji svet.
    Ps. S ponosom izjavljujem : Mi vegetarijanci se gnušamo jela čiji sastojci su nekada veselo trčkarali poljanom i veselili se životu.

So,DoNotTouchMyCircles..... + + :
  17. Ne diraj moje krugove (avatar)
    Citat Original postavio lejla.al.dbuni
    MEJLA.AL.ZBUNI:
    Sjajno, dečkonjo, Do Not Touch My Circles.
    Ulepša mi dan, potpisujem sve što si rekao.
    Podseti me na antologijski crno-beli film iz '47. 'Dry patch on the bottom of the sea' (Suva krpa na dnu mora) legendarnog reditelja Bogbi Ga Znaokog.
    Umeš da preneseš svoja osećanja, sviđa mi se tvoj unutrašnji svet.

So,DoNotTouchMyCircles..... + + :

Već sam pomislio da si se naljutila
  18. lejla.al.dbuni (avatar)
    Citat Original postavio Ne diraj moje krugove
    Već sam pomislio da si se naljutila

I jesam...dobro si to primetio,dečkonjo....!

Ja ne umem da se ljutim,DoNotTouchMyCircles....ali,stvarno!

Ovo sam ja,zaista....
    Volim da sebe gledam u tudjim očima....pogledom onih koji mi znače,svakako.
    A ti si ovde jedan od malobrojnih koji to jesu....znam da znaš i zbog čega.

I piši...retko to radiš,a tvoje reči mi nedostaju....
  19. skura58 (avatar)
    Ima i gore od toga.
    Sam sebi ponekad zaličim na ćurku na kiši.

Objašnjenje: To je toliko glupo živinče da se na kraju udavi jer nezna da se skloni sa kiše.