Jedan majusni, majusni poljubac

htela bih sad jedan majusni, majusni poljubac, jedan onako, sladak, leptirast, mek, nezan poljubac, kako me samo on ljubi kada je bas, bas raspolozen da me ljubi.
taj jedan poljubac, kao sladoled od vanile, kao jagode sa slagom, kao secerna vuna, kao ruzicasti, cipkasti oblak, kao nesto meko, toplo i penusavo, kao krem, kao nestvarno.
on te poljupce koristi vrlo pametno, uvek ih ostavlja za kraj, kao slatkis, kao nagradu, da se ne bih navikla na njih, tako da su mi uvek novi, uvek neobicni, jednako ukusni i ukrasni.
kada biste uramili taj poljubac, mogli biste da ga okacite na zid u dnevnoj sobi, toliko je nevin, a opet, on ume da doda mrvicu tihe, nenametljive razigranosti koja poziva na jos.
on ce taj poljubac iskoristiti da me ubedi, okrene, odgurne, privuce, ucutka, ocara, zaljubi, zadovolji, odusevi, nagradi, raznezi, oraspolozi, ozdravi, rastereti, da mi kaze koliko me voli i koliko voli da me ljubi.
e, taj jedan poljubac mi treba sad, umesto dorucka ili umesto cokolade.
 
Meni se ljuuuubiiii sad. I mazi mi se.
girl_sigh.gif
 
Evo ja volem da se ljubim :D...
Ali još više od poljupca volim zagrljaj....onako kad mu utonem u naručje da se osetim malom....da se osetim sigurno, da mi je toplo...kada osetim njegov miris, njegovu kožu, njegovo srce kako kuca, kada mi njegov dah dotakne vrat ili rame...mmm...
 

Back
Top