Sta nju ne privlaci kod mene?? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Bloger ONama

Sta nju ne privlaci kod mene??

Oceni ovaj blog
Cesto u poslednje vreme sam cuo od drugarica, da svaku devojku sa kojom provedem bar sat vremena ja pocnem da muvam. Moj odgovor je uvek bio poricanje, i zaista je tako. Sta vise, ona koja mi se zaista svidi, u smislu da bih hteo nesto vise i ozbiljnije, ne bi imalo tih para da pridjem, vec bih se samo smeskao i glumio bih ludilo. Zaista, do nedavno mi je status na Face-u bio, "Ja cu i dalje verovati da sam dzentlmen, a ne izmanipulisani kreten!!" Ta prica je vezana za pricu da ne muvam baaaas svaku. Ja sam, zaista, prema svakoj zenskoj osobi fin i dobar, ma koliko mi ona znacila, i uvek se nekako postavim tako da ja na kraju ispadnem volina. Cak, ovde na novom faksu sam upoznao devojku koja je 19 godina starija, koja je srecno udata, koja nije nesto Bog zna sta, ali sa njom sam nekako nasao zajednicki jezik i drugarica mi kaze, "Ti cak i nju muvas!!"
U poslednjih mesec dana, vreme provodim sa bivsom koleginicom sa faksa, koja je, blago receno, san svakog muskarca. Devojka, koja ima savrsenu liniju, lice andjela, grudi petica. S' njom se vidjam recimo 5x nedeljno, a cujemo se po milion puta. Sve bi bilo ok da ona nije takva, ali da li se ona meni svidja. Ja sam sa njom toliko opusten, da mi prosto prija takvo stanje. Devojka je toliko prirodna, da cak i kad ja pokusam nesto da je "isprozivam" ona meni vrati 10x gore, gde se onda ja osecam smesno, sto opet prija, jer zaista, danas naci ne nafuranu zensku osobu, je po meni, zaista tesko. Ona je okoncala svoju dugogodisnju vezu i sad se, da kazemo tako, "pustila u promet". Svako drugo vece, Mi (ona, nase drustvo i ja) izlazimo negde, a sutran onako mamurni ispijamo kafe i prepricavamo stvari kojih se secamo. Ona mene dozivljava nesposobnim, sto mi je i rekla, nakon 3-4 neuspesna pocetka "ozbiljih" veza, ali ovako, i ona ima samo pohvale u superlativu za mene, ali izgleda da ni to nije dovoljno. Da, ja sam sebe uspeo da ubedim da mi se ne svidja, cak sam joj na nekoj zurci rekao, onako pijan naravno, "Slusaj, ja imam 3 prave drugarice, ali onako bas prave, i na njih gledam drugarski, i tebe gledam kao drugaricu, ali to sta sam ja tebi u masti uradio, toga nisi svesna." Naravno, devojka se nasmeslia kiselo, slegla ramenima. Naravno, sutradan mi se zahvalila na iskrenosti, jer sam, kako je rekla, prvi bio koji joj je rekao tako nesto. Sta da vam kazem, ne radja majka, ovakvu budalu 2x. Nista se medju nama nije promenilo, meni je u stvari gotivno to kvazi mucenje. Cak su mi niki zajednicki drugari, rekli da se ona lozi na mene, sto ja naravno ne mogu da prihvatim, prvo sto je nemoguce, da ona onakva bude zaiteresovana za mene 'vakvog, ne ide, a drugo cak i kad bih to kao prihvatio, nema sanse da bih skupio petlju, da joj pridjem i pokusam nesto. Sve je bilo super, do pre neko vece, gde se ona prebila od alkohola, gde smo celo vece proveli zajedno. Nista se nije desilo izmedju nas. Ali tako sam zeleo, pa makar zazalio. Nego pred kraj veceri, ona meni rece, da ide da se vidi sa tada vec 2 meseca bivsim deckom. Ja onako u sali, pazi da te ne iskoriti. Nadao sam se da nece biti nista, bar po njenoj vesto ispricanoj prici. Medjutim, sutradan ja je je l' te zovem, da je pitam sta ima novo na tom polju i da vidim kako podnosi mamurluk, posto sam je privi put video u onakvom stanju. Ona kaze sve super, malo smo se ljubili i to je to. Kapiram i ja TO mora da bude TO, ne moze drugacije, da bi mi poslala poruku. E pomirila sam se sa bivsim, vise nisam solo. Ja onako zaista prijatno iznedjen, cestitam joj od srca, i pitam je, pa dobro, sta mi se foliras, sto ne rece, kad sam te zvao da si se pomirila. Ona mi odgovori, "Bilo mi glupo preko telefona, ovako mi lakse, ne moram da slusam tvoju reakciju." Ja opet zgranut. Na osnovu cega je zakljucla da bih mogao da budem zaprepascen. Ni u jednom trenutku, nisam pokazao slabost prema njoj, cak sam je i povremeno i sikanirao. Nisam razocaran, ali da mi je krivo i nije bas, vise mi je zao to sto je ona pomislila da sa bih ja reagovao ko zna sta. Ja joj u sali napisem, da se sad necemo moci da se vidjamo toliko cesto, jer se bijim za svoje zdravlje, a ona mi rece, da joj je vec zabranio da se vidja sa mnom. Straaasno, pa rodjace, da sam i imao sansu u poslednja 2 meseca, verovatno bih nesto uradio, ne bih cekao da se ti pojavis, pa da onda ja glumim ludilo.
Sve u svemu, moral mi je opet srozan bio, ali samo zbog misljenja. Sutradan smo se videli, ja sam nastavnio da se ponasam kao da nije u vezi, dakle i dalje sam dzentlmen (izmanipulisani kreten). Medjutim, mozda se ja tripujem, ona se postavila, sa odredjenom dozom rezervisanosti. Sta li to moze da znaci? Da li joj je krivo sto se pomirila, ili joj je krivo sto ja nista nisam preduzeo, ili sto sam odreagovao kao racionalna osoba??
Vreme ce pogazati...

Pošalji "Sta nju ne privlaci kod mene??" na Facebook Pošalji "Sta nju ne privlaci kod mene??" na Google Pošalji "Sta nju ne privlaci kod mene??" na My Yahoo! Pošalji "Sta nju ne privlaci kod mene??" na Live Pošalji "Sta nju ne privlaci kod mene??" na MySpace Pošalji "Sta nju ne privlaci kod mene??" na Twitter Pošalji "Sta nju ne privlaci kod mene??" na Digg Pošalji "Sta nju ne privlaci kod mene??" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano