UMETNIČKA FOTOGRAFIJA , KIČERAJSKI PROMAŠAJ ILI SPORT BUDUĆNOSTI -- ŠTA KAŽETE ? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

UMETNIČKA FOTOGRAFIJA , KIČERAJSKI PROMAŠAJ ILI SPORT BUDUĆNOSTI -- ŠTA KAŽETE ?

Oceni ovaj blog

Komentari

1. hirajgoagain (avatar)
    sport buducnosti
  2. Marija (avatar)
    Ne znam mnogo o tom sportu, ali su slike odlicne. Kakav nacin da se prikaze lepota zenskog tela...
  3. 123loncar (avatar)
    ...ipak to malo više naginje umetnosti , zbog lepote tela ... moje dame pogledajte članak , ima slika i muškaraca .. treba oceniti sve , da se donese konačan sud ..
  4. Marija (avatar)
    Tek sam sad videla link ispod slika...

Sta kazes za ovu...savrsena...

5. coviax1 (avatar)
    Ona levo mi SKROZ poznata...Kalendar je MAMA!:klap:
  6. 123loncar (avatar)
    ..da..savršenstvo !
  7. 123loncar (avatar)
    Citat Original postavio coviax1
    Ona levo mi SKROZ poznata...Kalendar je MAMA!
    ...da niste išli zajedno na solfeđo ( ili tako nešto ).? ... ko zna ...

..ma evo ti prirodan lek za pritisak ( izravno sa stare planine ) , dok još jednom prelistaš ceo kalendar ( možda u njemu prepoznaš sve svoje drugarice - ko zna ? )...

Ažurirano 14.12.2011. u 21:51, autor: 123loncar
  8. acca (avatar)
    Ne mogu da verujem da sam jedini kome je ovo kič (računajući i komentare na Blicu). Ova fotografija leka za pritisak ima više estetike.
    Da me neko ne shvati pogrešno, obožavam žensko telo, ali ova kombinacija je prostački pokušaj oponašanja umetnosti.
  9. 123loncar (avatar)
    ...e Aco , ne upoređuje se tvorac sa svojom tvorevinom ... ne možeš ovu fotografiju leka za pritisak da uporediš sa fotografijama koje je uradio čovek ( na kojima je jošte on sam - čovek ) ... nije fer ... za utehu evo još jedne za tebe :

10. skura58 (avatar)
    Citat Original postavio coviax1
    Ona levo mi SKROZ poznata...Kalendar je MAMA!
    Ova slika je neobično simpatična
  11. 123loncar (avatar)
    Lepota ženskog tela u službi zdravlja - o tome ima podosta slika , ako ništa drugo , ono su zdravstveno vaspitne. Naime , ovih dana , netom kruže slike , Gospođe , koja lepotom svoga tela propagira korisnost JOGA vežbi .
    Ovavj Guru , ako ništa drugo , bar podosta toga pruža iz oblasti umetničke fotografije - pa vredi pogledati :

12. 123loncar (avatar)

One znatiželjnike , ljubitelje : JOGE , lepe fotografije , lekovitosti nagog ženskog tela i sl. , upućujem na ovu adresu i razgledaju izložbu jogi poza koje preporučuje ovaj Guru . Po izgledu Gospođinog tela , dosegnutoj vitalnosti i dopadljivosti , da se zaključiti da je ovaj tip joga vežbi zdravo dobar za praktikovanje !

https://www.instagram.com/nude_yogagirl/
  13. 123loncar (avatar)
    Da , umalo da zaboravim na mog prijatelja Acu i njegovu potrebu da se divi prirodi ,kao božijoj tvorevini - i jošte lekovitosti njenoj, naravno . Ovih dana po planinskim vencima i šumarcima , proklijava KUKUREK - vreme mu je . O njemu se podosta zna , kako o korisnoim tako i o štetnim njegovim dejstvima - zato oprez !

14. 123loncar (avatar)
  15. The Lady D (avatar)
    [QUOTE=123loncar;bt283031]Lepota ženskog tela u službi zdravlja - o tome ima podosta slika , ako ništa drugo , ono su zdravstveno vaspitne. Naime , ovih dana , netom kruže slike , Gospođe , koja lepotom svoga tela propagira korisnost JOGA vežbi .
    Ovavj Guru , ako ništa drugo , bar podosta toga pruža iz oblasti umetničke fotografije - pa vredi pogledati :

[IMG]http://www.alo.rs/resources/images/0000/027/230/joga_1000x0.jpg[/IMG][/QUOTE]

______
    Pozdrav od mene za ovaj lep izbor
    i prefinjen način izražaja fizičkog sklada i duhovne ravnoteže, izražen kroz fotografije koje zadivljuju prenosom postignutog balansa i prikazanim mogućnostima telesne lepote zene , na jedan uzvišen,umernički način.
    :zpozdrav:
  16. 123loncar (avatar)
    Lejdi , na neki način može se reći , ako čovek ženu posmatraka , onako , kako da kažem - sveobuhvatno , onda može reći da je žena samo po sebi umetnost , nesaglediva ! Zato se klanjam svim ženama ovoga sveta : Dame moje , moj naklon !