Misli kroz san - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Tijara

Misli kroz san

Oceni ovaj blog
Slusam vetrove kako se svadjaju pod prozorom, i ovaj luckasti mesec sto sanjareci luta gradom…pricaj mi mili…sve ono sto mozda treba..i sve ono sto mozda ne treba da znam…kao slucajno nek ti izleti…da me nasmejes i..oteras ovaj strah…Znam…da su reci ponekad lazljive…ali…ne bi ti mene…samo pricaj…zasto je tako hladno ove zime…I kako se ta tvoja maca igra sa misicem na sred tvog dvorista..sve mi pricaj. Ponekad me podseti na neki nas stih…na Balasevica…na neku nasu pesmu…znas Without you…oh..uvek se najezim kad je cujem…uvek iznova pustim I neku suzu..bas sam detinjasta…I pricam bez reda…I secas li se kako sam se naljutila…I rekla ti zbogom…kao da smo se vec mozda sreli…nekada u nekom proslom zivotu…I voleli se..i trazili…I bezali…I opet se vracali…a znala sam…znala…da je ovo…ono….zauvek. Oh ...kako se svadjaju ovi vetrovi pod mojim prozorom...a i taj mesec...odvlaci mi paznju...i misli...ali ti mi pricaj...sve mi pricaj...a ja cu da snim...

Pošalji "Misli kroz san" na Facebook Pošalji "Misli kroz san" na Google Pošalji "Misli kroz san" na My Yahoo! Pošalji "Misli kroz san" na Live Pošalji "Misli kroz san" na MySpace Pošalji "Misli kroz san" na Twitter Pošalji "Misli kroz san" na Digg Pošalji "Misli kroz san" na del.icio.us

Komentari

1. luna-luna (avatar)
    Ažurirano 12.12.2011. u 00:10, autor: luna-luna
  2. luna-luna (avatar)
    Ažurirano 11.12.2011. u 23:09, autor: luna-luna
  3. zvocalo (avatar)
    ...eto, napokon znam "razlog" zašto se rado vraćam ovde ~ uvek se nabasa na po koji dragulj u obliku ostavljenih reči rajski cvete.
  4. RiadaT. (avatar)
    Lijepo ispisana pjesma u prozi....
  5. Tijara (avatar)
    Hvala vam puno na lepim recima, samo kad me stegne seta,ona seta beznadezna pa ko besna Jerina navali na mene, a ja znam da je beznadezna, da mi ne vredi ama bas nista,ni kada bi prosla sedam gora,i sedam mora...nista, mogu samo da odem i sednem kraj njihove vecne kuce...placem i pricam, placem i secam se...
    Nasloni glavu na moje rame....Hocu da ti odam tajnu koliko malo treba lepih misli,da mi opet dodjes, jer sve moje mastarije lete nosene ovim ludim vetrom, ka tebi. Ti najbolje znas, ti jedini znas sve moje snove i sve moje istine, i znas koliko vredi boriti se za to. A danas je bas sve sanjivo, tuzno, oblacno, kisno, sumorno, sve…sem secanja na tvoj glas…
  6. lejla.al.dbuni (avatar)
    Divno,Tijara....
  7. Tijara (avatar)
    Lejla, hvala ti.