PROGLAS NIKOLE ALEKSIĆA - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

123loncar

PROGLAS NIKOLE ALEKSIĆA

Oceni ovaj blog
... slučajno nabasah na ovaj proglas ...frapirala me tvrdnja ovog čoveka da nas truju sa vlastitog neba ...još više me čudi i zabrinjava činjenica da svi ćute ... ovaj čovek i dalje priča ... ako plaši stanovništvo na ovaj način , zar to nije krivično delo ... ako govori istinu zar to nije zločin .... a sva ova priča je jednostavno proverljiva ... pa opet ništa ... dali smo ljudi ili miševi ?

http://vimeo.com/couchmode/user5416747/videos/sort:date/29554979

Pošalji "PROGLAS NIKOLE ALEKSIĆA" na Facebook Pošalji "PROGLAS NIKOLE ALEKSIĆA" na Google Pošalji "PROGLAS NIKOLE ALEKSIĆA" na My Yahoo! Pošalji "PROGLAS NIKOLE ALEKSIĆA" na Live Pošalji "PROGLAS NIKOLE ALEKSIĆA" na MySpace Pošalji "PROGLAS NIKOLE ALEKSIĆA" na Twitter Pošalji "PROGLAS NIKOLE ALEKSIĆA" na Digg Pošalji "PROGLAS NIKOLE ALEKSIĆA" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. hakim bej (avatar)
    Podeli broj poseta sa brojem komentara i kasce ti se samo.
    Zivimo u osamdesetcetvrtoj.
    Onoj.
  2. 123loncar (avatar)
    ...pa tvoj komentar moram onda da izuzmem; jer on je sugestija ... onda imam nula komentara... konačan bilo koji broj kad pedelim sa nulom dobijam beskonačan broj ... mogu onda da zaključim da su ljudi sve skužili i da je moj tekst beskonačna glupost ... ali nećeš mi verovati danas pogledah u nebo iznad mog grada i videh tri aviona sa pozamašnim gotovo beskrajnim tragovima od takozvanih mlaznih motora ... vrtim glavom i razmišljam ... kud da se denem ovako blesav i sluđen ...neznam !
  3. 123loncar (avatar)
    ...pre mesec dana , u ujedinjenim nacijama , posle objavljenog istraživanja , neke države gotovo stidljivo su priznale da na ovaj način kontrolisano rasturaju toksično radioktivni matrijal širom planete...mi , stanovnici planete , ćute....izgleda da smo grđi i od miševa !?