OTPOZADI - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Ne diraj moje krugove

OTPOZADI

Oceni ovaj blog
Potop je potop
Spreda i otpozadi
Glupi su srećni
Oni se kroz osmeh dave

POČETAK

Pošalji "OTPOZADI" na Facebook Pošalji "OTPOZADI" na Google Pošalji "OTPOZADI" na My Yahoo! Pošalji "OTPOZADI" na Live Pošalji "OTPOZADI" na MySpace Pošalji "OTPOZADI" na Twitter Pošalji "OTPOZADI" na Digg Pošalji "OTPOZADI" na del.icio.us

Ažurirano 06.01.2012. u 20:32, autor: Ne diraj moje krugove

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Marija (avatar)
    Posle ove ..materine, bas je leg'o Amin

Da krenem redom, sta mi se ovde svidja.

Svidja mi se tekst, svidja mi se sto kroz salu kazes sve neke mudre i ozbiljne stvari , i vrrrlo mi se svidja sto si sve uradio u stilu "oslikanih". To shvatam i kao podrsku nama koji se bavimo kicericom.

Ja se vec neko vreme bavim mislju da je sve naopacke, doduse nisam isla tako daleko kao ti, a nisam dosla ni do materine...ali mislim da bi bilo zgodno da covek dok je mlad uziva penziju, da se provodi dok mu je do provoda i dok ima snage za njega. Do odredjenih godina. A kad ostari onda i treba da ide na posao, da se ne dosadjuje po pijacama i gradskom prevozu bez potrebe u nedoba, ili da drema po domovima zdravlja za casicu razgovora . a tako bi ustedeo i penzioni fond, jer bi trajanje penzije bilo vremenski ograniceno, ne bi ga godinama stetili oni koji se drznu da dugo zive...
    Niko me nije podrzao u ovoj ideji

Izvini na sali, blog je odlican, kao i uvek.
  2. Ne diraj moje krugove (avatar)
    Citat Original postavio Marija.S.
    Posle ove ..materine, bas je leg'o Amin

Da krenem redom, sta mi se ovde svidja.

Svidja mi se tekst, svidja mi se sto kroz salu kazes sve neke mudre i ozbiljne stvari , i vrrrlo mi se svidja sto si sve uradio u stilu "oslikanih". To shvatam i kao podrsku nama koji se bavimo kicericom.

Ja se vec neko vreme bavim mislju da je sve naopacke, doduse nisam isla tako daleko kao ti, a nisam dosla ni do materine...ali mislim da bi bilo zgodno da covek dok je mlad uziva penziju, da se provodi dok mu je do provoda i dok ima snage za njega. Do odredjenih godina. A kad ostari onda i treba da ide na posao, da se ne dosadjuje po pijacama i gradskom prevozu bez potrebe u nedoba, ili da drema po domovima zdravlja za casicu razgovora . a tako bi ustedeo i penzioni fond, jer bi trajanje penzije bilo vremenski ograniceno, ne bi ga godinama stetili oni koji se drznu da dugo zive...
    Niko me nije podrzao u ovoj ideji

Izvini na sali, blog je odlican, kao i uvek.

Auh! Pa ti na stvari gledaš okom vladine administratorke za socijalna davanja Šala dobro dođe i uvek sa tobom ruku pod ruku, što je dobro - nisi sama. Hvala Sejo, pogotovo na šali da ti se blog svideo
  3. Marija (avatar)
    Citat Original postavio Ne diraj moje krugove
    Auh! Pa ti na stvari gledaš okom vladine administratorke za socijalna davanja Šala dobro dođe i uvek sa tobom ruku pod ruku, što je dobro - nisi sama. Hvala Sejo, pogotovo na šali da ti se blog svideo
    znam da nisam sama...
    al' ne davim se, majke mi
  4. Ne diraj moje krugove (avatar)
    [/B]
    Citat Original postavio Marija.S.
    znam da nisam sama...
    al' ne davim se, majke mi

'al' ne davim se, (U) majke mi'

Blago tebi. Kad bih imao neograničeni kapacitet pluća, na dnu okrana bih se udavio zbog smeha. Ali, 'Bolje da umrem, nego da mi se nešto desi.'
    Ažurirano 30.11.2011. u 01:33, autor: Ne diraj moje krugove
  5. Timosten (avatar)
    Odlicno ispricana mastanja iz mladih dana, vidjena iz ugla iskustva i zrelosti.
    Kako se mastanja ne menjaju, zivot opisuje krugove, potvrdjuje i MarijaS svojim komentarom.

6. igrakrugova (avatar)
    1. Odličan uvod u post. Kako god, iz p.materine ili u nju, 'potop je potop, spreda i otpozadi'.
    2. Priča genijalna. Prvi deo setan, drugi bajka. Svi godinama postaju mlađi, lepši, super... Izdvajam deo koji se odnosi na bračnu zajednicu - hod od rutine do strasti. Kraj predivan. Ušuškavanje u toplu p.materinu je svakako bolje od hladnog zagrljaja smrti.
    3. Izbor slike ispod koje je napisano POČETAK je takođe za pohvalu.
    Upoznavanje novorođenčeta sa precima.

(Šalu u stranu, slika je dirljiva. Podsetila me je na moju baku po ocu, i na njena tugovanja u iščekivanju pisma, ili posete ponekog unučeta , bar iz Podgorice, kad su ovi drugi tako daleko.)

Rastužio si me, Ne diraj moje krugove.
  7. Ne diraj moje krugove (avatar)
    Citat Original postavio igrakrugova
    1. Odličan uvod u post. Kako god, iz p.materine ili u nju, 'potop je potop, spreda i otpozadi'.
    2. Priča genijalna. Prvi deo setan, drugi bajka. Svi godinama postaju mlađi, lepši, super... Izdvajam deo koji se odnosi na bračnu zajednicu - hod od rutine do strasti. Kraj predivan. Ušuškavanje u toplu p.materinu je svakako bolje od hladnog zagrljaja smrti.
    3. Izbor slike ispod koje je napisano POČETAK je takođe za pohvalu.
    Upoznavanje novorođenčeta sa precima.

(Šalu u stranu, slika je dirljiva. Podsetila me je na moju baku po ocu, i na njena tugovanja u iščekivanju pisma, ili posete ponekog unučeta , bar iz Podgorice, kad su ovi drugi tako daleko.)

Rastužio si me, Ne diraj moje krugove.

Da sam znao izostavio bih sliku, ali svejedno, verovatno ti ona i sama dolazi Analiza kao i uvek temeljna i utemeljena U ranijem obraćanju sam već rekao da me zapanjuje tvoje prožimanje mojih pokretačkih motiva i razumevanje svih slojeva realizacije tekstova.
  8. Ne diraj moje krugove (avatar)
    Citat Original postavio Timosten
    Odlicno ispricana mastanja iz mladih dana, vidjena iz ugla iskustva i zrelosti.
    Kako se mastanja ne menjaju, zivot opisuje krugove, potvrdjuje i MarijaS svojim komentarom.

Baš tako. Hvala prijatelje
  9. RiadaT. (avatar)
    B R A V O !!!
  10. lejla.al.dbuni (avatar)
    Eh,kada bi tako nešto bilo moguće....

Divan post....ulepša mi veče,NeDirajMojeKrugove.