U početku bejaše reč - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

radioaktivna

U početku bejaše reč

Oceni ovaj blog

U početku bejaše reč!!! Da li je ??? Ne bih rekla, mora da je prvo postojala zamisao...
"Sam Tvorac" (čitaj vanzemaljci ) kao i mi ostali smrtnici,moramo imati neku zamisao da bi nešto stvorili.
Ideju za ovaj blog dala mi je jedna veoma važna ličnost , u mom životu rečima :
"Ako prodje dan da nešto ne stvorim , osećam se kao da i ne živim."

Često čujemo od svojih bližnjih , prijatelja " ja nisam stvoren ta to , nemam talenta itd."
Nismo li ???A da li smo ikada pokušali, probali ...?Ne pokušati je uskratiti sebi da
postanemo ono što jesmo i sto bi smo mogli biti...toliko tajni , misterija , nerešenog...
I tako evo mene ovde ...

Ako ovaj moj Blog vas "ne narera " na malo dublja razmišljanja ,da stvari nisu uvek
onakve kakve nam se čine , ili kako drugi žele da nam predstave...mogu reči da
nisam uspela, ali isto tako znači da sam bar pokušala da predstavim stvari, na jedan
sasvim drugi način kakve bi " mogle biti."

Mnogi se sa ovim sto sledi neće složiti...al nije li uvek bilo tako !!!

Pošalji "U početku bejaše reč" na Facebook Pošalji "U početku bejaše reč" na Google Pošalji "U početku bejaše reč" na My Yahoo! Pošalji "U početku bejaše reč" na Live Pošalji "U početku bejaše reč" na MySpace Pošalji "U početku bejaše reč" na Twitter Pošalji "U početku bejaše reč" na Digg Pošalji "U početku bejaše reč" na del.icio.us

Ažurirano 10.04.2012. u 00:23, autor: radioaktivna

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Stipan Severnjak (avatar)
    Naravno da se neću složiti. Nisi oduvek pisala na ovom blogu.
  2. radioaktivna (avatar)
    nisam
  3. coviax1 (avatar)
    A šta sledi?
  4. radioaktivna (avatar)
    malo strpljenja
  5. Ne diraj moje krugove (avatar)
    Vidim da si prostudirala sve postove i autore na 'Krsti', te odlučila da svoja revolucionarna otkrića podeliš sa nama, prosvetliš nas. Ako si uz to što si 'radioaktivna', uzgred i 'krofnica' prosledi nam link, ne drži nas u neizvesnosti. Ako je, pak, prepisuješ, neka to ostane naša mala tajna.
  6. radioaktivna (avatar)
    e pa ta krofnica na indeksu sam ja za tvoju informaciju
  7. radioaktivna (avatar)
    a pošto je nick krofnica ovde već registrovao neko odavno morala sam drugi da uzmem
  8. Zakasneli (avatar)
    Krivu drinu niko ne ispravi!
  9. radioaktivna (avatar)