Ko bi rekao - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

"čuo sam lavež napolju i mislio da dopire iz mene."

Ko bi rekao

Oceni ovaj blog
Da u tebi trazim nebo
i muziku i zvuk
da te dodirnem smehom
i priblizim okom
da te sebi stvaram
da te tako
sanjam.

Da ti bezim kad me teras
i da ti se uvek vratim
da se smejem
i da patim.
Da te volim.

Pošalji "Ko bi rekao" na Facebook Pošalji "Ko bi rekao" na Google Pošalji "Ko bi rekao" na My Yahoo! Pošalji "Ko bi rekao" na Live Pošalji "Ko bi rekao" na MySpace Pošalji "Ko bi rekao" na Twitter Pošalji "Ko bi rekao" na Digg Pošalji "Ko bi rekao" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Romanticus (avatar)
    ........
  2. hirajgoagain (avatar)
    kako se u nekom trazi nebo... :I ?

mislim bar znamo de je nebo
  3. Lena </3 (avatar)
    Ako znas sta je metafora, ti ces razumeti.
    Ako ne znas, zalim tvoj slucaj.
  4. sirijus49 (avatar)
    Lepo, a što se tiče gornjih komentara "pesma je za dušu i srce"
  5. Lena </3 (avatar)
    Lepo, a što se tiče gornjih komentara "pesma je za dušu i srce"
    Hvala, Sirijus. Zalim sto ovaj forum sve manje necem dobrom sluzi.
  6. DacaMARTA (avatar)
    I ja sam imala nekog u kome sam trazila nebo, nekog kome sam se vracala i kad me je terao, ali......
    Divno si napisala i znaj da ove tvoje reci iscitavam neprestano vec nekoliko puta i placem, jer pesma je tako dobro STVARNA....
    svaka cast
  7. Lena </3 (avatar)
    I ja sam imala nekog u kome sam trazila nebo, nekog kome sam se vracala i kad me je terao, ali......
    Divno si napisala i znaj da ove tvoje reci iscitavam neprestano vec nekoliko puta i placem, jer pesma je tako dobro STVARNA....
    svaka cast
    Nadam se da bar ti vise ne trazis to nebo... Na kraju krajeva, dodjemo u situaciju da se slozimo sa primitivnim misljenjima, mozda u tim osobama nebo ni ne postoji.
  8. DacaMARTA (avatar)
    mozda u tim osobama nebo ni ne postoji

Bas to je ono sa cime se suocavam, jer u toj osobi sam samo ja videla nebo (plasim se da pisem u sadasnjem vremenu- jer potajno i dalje mislim o tome), dok su svi ostali bili objektivni i rekli mi istinu, koja je drugacija....
  9. Lena </3 (avatar)
    Zato sto, kad zavolis njihove mane, ti stvarno i volis.
    Ljudi ti sigurno ne govore zlo, u 70% toga lezi istina, ali ti isto ni ne pomazu, jer samo ti znas kako se osecas sa ili bez te osobe, i koliki su tvoji kapaciteti za prebolevanje iste.