Reverzibilno , kretanje ka fetalnom... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

O ČULNOSTI , O UMETNOSTI , O SEKSUALNOSTI ...

Reverzibilno , kretanje ka fetalnom...

Oceni ovaj blog
[IMG][/IMG]

Pošalji "Reverzibilno , kretanje ka fetalnom..." na Facebook Pošalji "Reverzibilno , kretanje ka fetalnom..." na Google Pošalji "Reverzibilno , kretanje ka fetalnom..." na My Yahoo! Pošalji "Reverzibilno , kretanje ka fetalnom..." na Live Pošalji "Reverzibilno , kretanje ka fetalnom..." na MySpace Pošalji "Reverzibilno , kretanje ka fetalnom..." na Twitter Pošalji "Reverzibilno , kretanje ka fetalnom..." na Digg Pošalji "Reverzibilno , kretanje ka fetalnom..." na del.icio.us

Ažurirano 20.11.2011. u 14:32, autor: needlman

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. 123loncar (avatar)
    ...nešto ovde neštima /nema ničeg...ako nije fora , popravi stvar ...
  2. coviax1 (avatar)
    [QUOTE=123loncar;bt182335]...nešto ovde neštima /nema ničeg...ako nije fora , popravi stvar ...[/QUOTE]
    Reinkarnacija-gomilanje energije uoči ponovnog rađanja...Moraš se malo nekad i uozbiljiti Lončaru...:hvala:
  3. 123loncar (avatar)
    ...to o ponovnom rađanju razumem .. to zagovara srpsko pravoslavlje ... tako je stefan nemanja ubio brata i postao veliki župan - pretor, vizantijskog carstva ; njih lagao pa ga za štranjku vezivali i vodali odrpana ko kera po konstantinopolju ; posle je za njih genocidirao bogumile - tek onako to voleo čovek da radi - išlo mu od ruke ; pa se posle smirio i prikupio energiju za ponovno rađanje .. nakon toga se prekrsti u simeona i kao prekrst posta monah časni - sveti čovek i proglasiše ga za sveca ( njegovi učenici i karakterni naslednici ) .. danas ga slave mnogi - a mnogi i što ga ne slave , čine kao on .. ( uzoran je svoj srpštini ) ..
    ..evo ti onaj obrezani kusturica ... rođeni muhamedanac .. svud srbe predstavljao kao cigane čergare koji kradu i prodaju decu -- manijaci koji ratuju i u podzemnom svetu .. ali za dve planine i ~ 30 mil. evra iz budžeta prekrstio se i gotovo sagradio manastir na tim planinama koji čuvaju američki rendžeri .. i tako se rodi najuticajniji i najprevoslavniji srbin ... o tome i knjige sajamske pišu ...

.. a pošto meni ta ozbiljnost srpštine ne paše ; mislim takve rabote zbog kojih je i đavo pobegao iz srbije ( pa sad njegov posao rade najveći srpski sinovi / prekrsti po uzoru na sv. simeona ) , ja sam neozbiljan do koske .. kao dvorska luda .. štaću ..takav sam , kakav sam !
    Ažurirano 19.11.2011. u 18:03, autor: 123loncar
  4. Tol (avatar)
    mislim da tu nema ničeg reverzibilnog već ciklus tako nalaže od fetusa ka jedinki celishodnoj ka zrelosti koja odlaskom dobija novu dimenziju u nekoj duši koja se tek radja ..Život li je to?
  5. needlman (avatar)
    Citat Original postavio 123loncar
    ...nešto ovde neštima /nema ničeg...ako nije fora , popravi stvar ...
    Ma da znam , ustvari ne znam da postavim sliku , pa sam skinuo FB , ali sredićemo
  6. needlman (avatar)
    Ma ljudi , sama simbolika fetalnog položaja , metafizički donosi zaklučak o tome kako je to najčedniji položaj , stanje u kome treba svako da ostane , metaforički !
    Zašto se kad je čovek u problemu , u bolesti , u ludilu , upravo grči u taj fetalni položaj ? Jer tu podsvesno oseća sigurnost ...Nema to nikakve veze sa srbovanjem , niti "popovanjem" , niti sa reinkarnacijom (ali neka svako tumači kako želi), to je čista fiziološko-genetski urođeni nam refleks !
    Kada bi sve grmelo i prštalo od haosa oko vas (hipotetički) , voleo bih da vidim kako bi se tako ogoljeni , u strahu ...poneli , i kako bi se bez umišljaja našli , i voleli naći iznova u kolevci svog pre-rođajnog stanja !!!
  7. Tol (avatar)
    pa nismo vidoviti da osetimo sve aspekte tvoje rečenice...iliti šta je pesnik 'teo da kaže...asocojacija onoliko
    a bolje daj neki uvod pa da se prikačimo..ovako svako svoj bes potura kao primarni
  8. needlman (avatar)
    Citat Original postavio Tol
    pa nismo vidoviti da osetimo sve aspekte tvoje rečenice...iliti šta je pesnik 'teo da kaže...asocojacija onoliko
    a bolje daj neki uvod pa da se prikačimo..ovako svako svoj bes potura kao primarni
    Nie ni bitno ko kako tumači šta je pesnik hteo da kaže ...zato sam i napomenuo neka svako tumači kako želi ! Moje obrazloženje , je moje bez ikakvog besa i ljutnje
  9. 123loncar (avatar)
    ...e sad vidim sliku ... a kad vidim nisam u obavezi da se složim ... naročito ne sa samim sobom ( mada o reinkarnaciji u srpštini ne menjam stav od alfe do omege ) ... inače ova sličica gura me u majku slobodu .. ovaj štos iskoristi onaj francuz ( mislim ovo sa dojkom i grč )... no treba razmisliti !