Glasovi - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Zodiac's World

Glasovi

Oceni ovaj blog
Još jedna slika. Još jedna obična iscepkana memorijska deonica.
„Ti se razlikuješ od svih devojaka koje sam do sada upoznao“. Apsorbirala sam svaki atom njegovog osmeha,
svaki pokret dugačkih trepavica iznad tih očiju nedefinisane boje.
„Hvala“, nevešto sam izustila. Bujica brige koja je pretila da sruši zid zaštite postajala je nesnosna. Drhtala sam.
„Da ti nije hladno?“. Toliko pažnje mi je poslednji put posvećeno kada sam bila dete. Sada više to nisam. Ni u kom
smislu. Punoletna plus jedan.
Alarm nije prestajao. Intuicija je ponavljala „Ne idi sa njim!“.
„Prekini, zar ne vidiš kako je divan mladić?!“ odzvanjalo mi je sa druge strane u mislima. Ni auto-sugestija nije pomogla.
Ali kada je?
Hotelska soba. Nasilje. Tup udarac. Mrak.
Sigurna sam da bih zaboravila sve, da nije postojao glas.
Pojavio se kratko nakon navodne nesreće. U početku je bio tihi plač, kasnije sve glasniji. Dijagnoza: potres mozga.
Ništa strašno, samo se može desiti da zaboravite neke stvari. Ali nekada to i nije loše. Želela sam da ga zaboravim.
Da zaboravim ono što mi je uradio. Ono što je uništio u meni. Ono što je stvorio u meni.
Bubne opne su vibrilale. Ranije sam se osvrtala da vidim dete koje plače. Da ugledam to malo lice u masi. Shvatila sam
da ne postoji… još ne postoji.
Ponovo se vraćaju sećanja. Ukus njegovog znoja. Zvuk zadovoljnog groktanja. Miris jeftine toaletne vode.
„Znam da i ti to želiš“: Sada su bile crne. Izgubile su svoju nedefinisanost. Osmeh je zamenio podsmeh.
Sve je počelo pre mesec dana, a danas mora da se završi.
„Ovde je mrak mama, bojim se...“
„Ne brini sine, još samo malo“
Zatvorila sam oči. Žica je prodrla tri puta. Hladno, bezosećajno i neritmično. Isto kao i on.

Pošalji "Glasovi" na Facebook Pošalji "Glasovi" na Google Pošalji "Glasovi" na My Yahoo! Pošalji "Glasovi" na Live Pošalji "Glasovi" na MySpace Pošalji "Glasovi" na Twitter Pošalji "Glasovi" na Digg Pošalji "Glasovi" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Stipan Severnjak (avatar)
    Sledeći put - pamet u glavu.
  2. Zodiac Girl (avatar)
    O čemu ti to?
  3. Stipan Severnjak (avatar)
    Uh, jesam li ja to pogrešno shvatio priču?
  4. Zodiac Girl (avatar)
    Ne znam kako si je shvatio
    Tell me
  5. Stipan Severnjak (avatar)
    Pa, nije baš bila mnogo oprezna? Uletela u zamku k'o zečica?
    Silovanje, pobačaj? Or what?!
  6. Zodiac Girl (avatar)
    Jap... tačno tako, ali to je fiktivna ličnost, mislim... ko još čuje glas svog deteta kad još nije ni fetus?!
  7. Stipan Severnjak (avatar)
    Pa dobro, komentar se i odnosio na ličnost iz priče. Uh, dobro je, još nisam obnevideo!!!

Znaš da mi je "onamo" već rečeno da ne znam da čitam...
  8. Zodiac Girl (avatar)
    Ma "onamo" sam završila...
  9. Stipan Severnjak (avatar)
    Oprezno Malena!!! Ne uljujkuj se u pohvale!

Znam šta se desilo i moram ovo da ti kažem - pre no što bude prekasno.

Ne odbacuj one koji te vole samo zato što su iskreni!!!