Devojčice kvare dečake... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

parker 71

Devojčice kvare dečake...

Oceni ovaj blog
Devojčice kvare dečake, one se dive njihovim glupostima!
Duško Radović

- Nekoliko istina o meni... Ja sam u braku jedan solidan broj godina. Ja sam muž i ovakav i onakav, al ako ništa veran. Moja draga misli da je mogla i bolje da prođe. Ja mislim da nije, al to je neka druga priča. Da skratimo, ja je volim i opraštam joj te sitne greškice u rezonima. Oprašta i ona meni štošta... Tako to ide...
- Ipak, osim što volim svoju dragu, ja sam uvek zaljubljen. Obično u neke prodavačice, trafikantkinje, konobarice i slične cice. U svoju odbranu mogu da kažem, ja se samo zaljubim, ne pravim nikakve akcije povodom toga... Ne udvaram se ni ništa slično, samo volim da je vidim, napunim malo baterije i to je sve...
- Jednom sam se baš bio zaljubio, u jednu Slađu iz banke . Znači, išao sam tamo svake dve nedelje, nasmejan i srećan davao silne pare za struju, vodu, net, telefone i još koješta, i sve to nasmejan... Samo da je vidim. I da prodžakamo koju banalnost u tih šest rečenica plus minus, nevezanih za surove transakcije. I mic po mic, skapiram ja da sam ostavio neki kakav takav utisak... I da je ona ljubazna samnom za jedno dva promila više nego sa ostalima. I sad, ne znam šta ću... Mislim znam ja šta ću al ne znam dal ću, ne bavim se tim stvarima jelte... I tako, sad na tom sledećem nivou ja odem u banku al ne više tako samouveren i sve to, jel? Nekako mi, ne znam šta bi. Ono, običan susret je prevaziđen a šta bi drugo, ne znam ni sam...
- Ja sam u tu banku u startu počeo da idem jer je u centru grada i zgodno mi, a pod dva nikad gužva. Zanimljivo. I tako... I jednom, kad je ljubav već porasla, odem ja tamo a žuri mi se a unutra jedno pet - šest pre mene na redu . Pod jedan, to se nikad nije desilo, pod dva gde baš sad. I ja ni pet ni šest, akcija. Sad, ja umem da budem čovek trenutka, da u momentu uradim nešto što niko normalan ne bi. I znači krećem ja u akciju. Prilazim visok i odlučan pravo kod moje omiljene bankarke, jel, i mrtav hladan a skroziram je baš u okice... One slatke . I kažem "ovo je pljačka, svi na pod"! I normalno, nabio prst u džep od jakne, naoružan i opasan . I situacija je sledeća, njih dve (koleginica i ona), ja, ovaj put bez čuvara - jer koliko god da sam se zaljubio ne bih se baš petljao sa naoružanim čovekom, kojeg verovatno nisam ni išarmirao kao njih dve. I kojem možda baš i idem na živce, kad god dođem ja ukradem sve osmehe najlepše žene u prostoriji i šire, i najslađe i najšarmantnije i sve... I tih pet šest, kako se to kaže, komintenata... A na samom šalteru jedan dekica, penzos. On nesrećnik taman uzeo svojih bednih pet hiljada, još vise u vazduhu, on ih drži sa dva prsta. I ja gledam u tom trenutku baš u te pare, a njemu jadničku počinju da se tresu ruke. Istovremeno, Slađa i ta koleginica (kojoj nikad ne saznah ime i ostaće zauvek samo koleginica...) gledaju u mene, ne veruju jel a oči im ko šolje... Jedna žena počinje da se cereka, valjda histerično, svi pogubljeni i među njima ja, nasmešen. I to traje nekih možda recimo dvadeset sekundi. I ja znači gledam tog čičicu, gledam kako mu se tresu ruke, misli čovek valjda "odoše mojih pet hiljada bednih, zbogom ća"... I sine meni, ovaj čičica će se skljokati ovde pa ću baš da ga utupim i ja šta ću, počnem da se smejem... I samo čuješ uzdah olakšanja. Možda bolje reći izdah... I odjednom, kao da je Nova godina... Karneval bog te, svi srećni i nasmejani... I kažem ja, "izvinite dragi ljudi, meni se malo žuri, jel mogu preko reda"? A oni svi u glas "ajde ajde, slobodno" a valjda misle "idi i da te moje oči ne vide u životu više", svaki pojedinačno... I onaj čičica što stoji tu do mene, skoro da bi me izljubio samo kad sačuva svojih bednih pet hiljadarki. I tako, platih ja i odlazim... Sledeći put kad sam došao a njih dve cvrkuću, samo što me ne izljubiše.
- I sad, zašto sam ja to uradio... Prvo, zato što mi je ona tad bila mis sveta i mis šarma sve u jednom, a ja ne varam svoju dragu kao što sam već i rekao, bilo i u onoj rubrici Ripli, verovali ili ne... Pa, nekako mislim da će me pamtiti zauvek, i uvek sa osmehom na usnama . Drugo, jebess život bez uzbuđenja... Svima preporučujem neku akciju s vremena na vreme, da krv malo jurne. Dobro, ne moraju baš ovo da rade a sad je i provaljeno, smislite nešto drugo . Nije ni preporučljivo. Treće, nije loše biti Tom Sojer po nekad, bar za mene važi tako...
- Šta je posle bilo? Pa ništa, ubrzo se zatvorila ta ekspozitura... Ona nije iz mog grada, odselila se i više je nisam video . A voleo bi, krajnje neobavezno i drugarski, jer ja se znate i ne bavim švaleracijom. Ona je tu na forumu al nije nešto aktivna... Imam je i na fb, odnosno imao sam je pa smo na kraju prekinuli prijateljstvo, nije to to... Dao bih sve te šuplje fb poruke za jednu kaficu uživo... Al obično ne biva...
- Eto, pa sad sudite mi po (ne)delima mojim . I ne radite ovo kod kuće

Pošalji "Devojčice kvare dečake..." na Facebook Pošalji "Devojčice kvare dečake..." na Google Pošalji "Devojčice kvare dečake..." na My Yahoo! Pošalji "Devojčice kvare dečake..." na Live Pošalji "Devojčice kvare dečake..." na MySpace Pošalji "Devojčice kvare dečake..." na Twitter Pošalji "Devojčice kvare dečake..." na Digg Pošalji "Devojčice kvare dečake..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
  1. mala razbojnica (avatar)
    hahahahaha odlican si!
  2. LJILJA MMM (avatar)
    E ludaka bože.....pa bre svi znamo da si taki....ko što se samoopisa
    a kad dodješ u Bg da se javneš, pa da pijemo kaficu uživo kod mene u kancelariji...a? u kafić ne smem s tobom...ko zna šta ćeš da uradiš zbog lepih oka neke konobarice....ovako, kod mene u kancelariji jedino klijent neki mož da ti trepće .. .
  3. parker 71 (avatar)
    Citat Original postavio mala razbojnica
    hahahahaha odlican si!
    drago mi je
    ziva je istina sve, mozda je pojurim da dodje i potvrdi
  4. parker 71 (avatar)
    Citat Original postavio LJILJA MMM
    E ludaka bože.....pa bre svi znamo da si taki....ko što se samoopisa
    a kad dodješ u Bg da se javneš, pa da pijemo kaficu uživo kod mene u kancelariji...a? u kafić ne smem s tobom...ko zna šta ćeš da uradiš zbog lepih oka neke konobarice....ovako, kod mene u kancelariji jedino klijent neki mož da ti trepće .. .
    a, pa skoro mi neko nije odao ovakvu pocast . moze, kad nekad krenem a imam vremena i praznog hoda ce se javnem
    ali, ti sigurno znas ovu pricu od ranije, opisao sam na odeljenju vec u starim danima, mozda ne bas ovako opsirno i zaokruzeno
  5. LJILJA MMM (avatar)
    Citat Original postavio parker 71
    a, pa skoro mi neko nije odao ovakvu pocast . moze, kad nekad krenem a imam vremena i praznog hoda ce se javnem
    ali, ti sigurno znas ovu pricu od ranije, opisao sam na odeljenju vec u starim danima, mozda ne bas ovako opsirno i zaokruzeno
    Obavezno da se javiš....ima te bre dočekam....ihaaaaaa ...sve one krupne ima da sakupim i jednu klijentkinju od koje zastaje dah.....pa trepkaj i vrši prepade....a razredna će posle da napiše blog ....da te ovekovečim
    Sećam se....al ne beše ovako ....detaljno
    Ažurirano 14.11.2011. u 22:57, autor: LJILJA MMM
  6. parker 71 (avatar)
    Obavezno da se javiš....ima te bre dočekam....ihaaaaaa ...sve one krupne ima da sakupim i jednu klijentkinju od koje zastaje dah.....pa trepkaj i vrši prepade....a razredna će posle da napiše blog ....da te ovekovečim
    Sećam se....al ne beše ovako ....detaljno
    ma, pa ja cu samo u tebe da gledim, mozda sto tebe posebno volim a mozda sto ne volim te krupne,
    imam frku izlomatace me... a sad, ta od koje staje dah, velikodusno
  7. LJILJA MMM (avatar)
    ma, pa ja cu samo u tebe da gledim, mozda sto tebe posebno volim a mozda sto ne volim te krupne,
    imam frku izlomatace me... a sad, ta od koje staje dah, velikodusno
    lele,lele.... ma to je zato što mene posebno voliš sve ove godine
  8. parker 71 (avatar)
    lele,lele.... ma to je zato što mene posebno voliš sve ove godine
    jeste, jeste, sta da krijem... a vidi kaki sam lep i zgodan
  9. LJILJA MMM (avatar)
    jeste, jeste, sta da krijem... a vidi kaki sam lep i zgodan
    vala da znaš...nema te takvog na celom netu hahahaahah .....gde si se krio do sada parkeru
    nasmeja me pred spavanje....hvala prijatelju
  10. hirajgoagain (avatar)
    super htela sam jednom tako nesto da uradim ali nisam ustuknula sam i od tad sam ozbiljna a sad ne mogu da uradim.
    lepo je kad je to tako cisto i nevino u stvari
  11. parker 71 (avatar)
    Citat Original postavio hirajgoagain
    super htela sam jednom tako nesto da uradim ali nisam ustuknula sam i od tad sam ozbiljna a sad ne mogu da uradim.
    cuj, da ti dam savet... ne moras ovo bas, al nije lose uraditi ponekad nesto blesavo
    mnogo smo ''uljustureni'' a ne bi trebalo... svi mudraci kazu ''budi kao dete''... a ovo ti je to

hvala za komentar, komentari uvek znace pa makar i negativni
  12. parker 71 (avatar)
    Citat Original postavio hirajgoagain
    ... Ne mislim da je tvoj bio negativan naravno, nego generalno kažem
  13. hirajgoagain (avatar)
    mane mogu vise tako nesto glupo, ne znam sad sta bi to bilo, ocu da crknem : (

gde se to obnavlja da radis simpatichne gluposti
  14. parker 71 (avatar)
    Aaa, pa nije loše trenirati. Prvo neke sitnice pa posle pojačaš. Ako odmah kreneš na nešto veliko ponestaće ti hrabrosti u odsudnom trenutku pa neće ispasti kako treba
    Moraš malo i da si prirodan talenat...
  15. sirijus49 (avatar)
    ...nije loše biti Tom Sojer po nekad
    Što jes- jes-!
  16. Aribi (avatar)
    Super si, nasmeja me bas, necu vise da zameram muskarcima kad gledaju druge zene, ako vam je to zadovoljstvo toliko, pa samo vi uzivajte!
  17. parker 71 (avatar)
    @sirijus
    eto vidiš, mora da i ti slično...
  18. parker 71 (avatar)
    @Aribi
    Pa draga, sad si mnogo učinila sa svoje strane celom muškom rodu .
    Ionako što rekla Mica "od gledanja nema selameta" .
    A možda i tebe neko gleda
  19. Aribi (avatar)
    @Aribi
    Pa draga, sad si mnogo učinila sa svoje strane celom muškom rodu .
    Ionako što rekla Mica "od gledanja nema selameta" .
    A možda i tebe neko gleda
    E vidis, bas to htedoh reci, al se ugrizoh za jezik
  20. capljara (avatar)
    Nema toga ko to nije radio , e sad pitanje je dokle se ide i gde su granice ( ako ih ima )
Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja