ceznja za ljubav - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Amelce

ceznja za ljubav

Oceni ovaj blog
Zdravo svima .. zeljela bi vam ispricati jednu svoju pricu u nadi da cemo zajedno pronaci neko rjsenje jer sama zaista nemogu .. potrebna mi je pomoc pa svaki vas komentar il prijedlog prihvaticu kao dobronamjeran . Imam 26 god , razvedena sam i mam dva sina ..,krenula sam trbuhom za kruhom kako se to kaz kod nas i zavrsila sam u Afghanistanu, tu sam upoznala jdnog Makedonca, ja sam Bosanka , sve je pocelo prijateljski a sad ja ga volim , voli i on mene ali ... ozenjen je i ima dcvoje djece , zenu i nevoli bas toliko jer je ovamo doso yupravo da nebi izgubio svoju familiju jer je se zaljubio u drugu djevojku za koju je bio spreman da ucini sve..ja sam mu mnogo pomogla u dugim razoorima i ispovjedima jedno drugom ... zajedno idemo na godisnji mislim svako svom domu ali zajedno se i vracamo .. u maju on definitivno odlazi ..obecao mi je da e me cesto posjecivati i nikada nikada me nece zaboraviti ,jer sam mu mnogo pomogla i sve bas sve da trazim od njega ali ne i to da ostavi svoju familiju .Mnogo sam ga zavoljela i neznam sta i kako dalje ... zeljela bi cuti vase prijedloge i misljenja ako vam trebaju jos neki detalji pitajte ..znam da mozda grijesim ali zar je grieh voljeti ...

Pošalji "ceznja za ljubav" na Facebook Pošalji "ceznja za ljubav" na Google Pošalji "ceznja za ljubav" na My Yahoo! Pošalji "ceznja za ljubav" na Live Pošalji "ceznja za ljubav" na MySpace Pošalji "ceznja za ljubav" na Twitter Pošalji "ceznja za ljubav" na Digg Pošalji "ceznja za ljubav" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano