razocarenje....:( - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

ma samo neke obicno-neobicne stvari....

razocarenje....:(

Oceni ovaj blog
Zivim u iluiji, nije sve savrseno ali nema bola, nema patnje... Gledam sliku ali ne vidim. Moje oci ne zele da vide. Uskoro iluziju biva razbijena. Da, to je on. On je na slici sa mojom nazovi drugaricom. U ne bas prijateljskom zagrljaju. Mozak mi trazi brza objasnjenja. Sigurno nisu zajedno, pa ni ne poznaju se, zar ne? Ali to ih ne sprecava da budu zajedno. Sok, sok, sok.
Upoznali su se te veceri i brzo su se "sprijateljili". Trudim se da budem smirena, ali to nije bas moguce. Dobro, on ne zna za mene a ni ona. Ali to ne srecava da moja iluzija bude rasprsena. mislila sam da on nije takav, da mu treba malo vise od jedne veceri da se smuva sa nekom devojkom. Moja imuzija je razbijena u paramparcad. Vise ne moze da se odrzi. Do sada sam imala 1000 izgovora za njegovo ponasanje. Nije on zapravo takav, mislila sam, moram da verujem, da imam nade. Ali zapravo on jeste takav, kao i svi drugi. Ne mari toliko ni za nju a kamoli za mene. Sta se to njega tice?! Ali ipak boli....
Nigde nije pisalo da boli. Verovatno sam bila spremna u tom trenutku na ovo, mislila sam, pa to ce jednom desiti. Samo sam se nadala da ce to biti neka ok devojka, ne neka svetica nego fina, koja se ne baca svakome u krilo. I ona me je razocarala. nije ona znala i ne mogu da je da ljutim na nje zbog toga ali takav postupak od nje nisam ocekivala.
Sad kad se to vec desilo, kad bi vec trebalo da mi je razbijena ta iluzija o njemu, trebalo bi da se odlepim od njega. Da vise ne mislim, da se povucem i pustim da prodje. Ali moj mozak to ne dopusta. MOzda je bio pijan? MOzda se to slucajno desilo i nisu zajedno, smisljam opravdanja ali znam da nije tako. Ali opet tako mora biti. Vreme leci sve. TO Uvek kazu. Ali ne kazu koliko boli dok to vreme ne prodje. Niko ne kaze koliko to traje. Niko ne kaze koliko razbijena iluzija boli. Prava tragikomedija. Ne znas da l da se smejes il da places. Oboje. Prvo places pa se Smejes sto si plakao pa se setis sto si plakao pa sve ispocetka....
Kakav dan...,. Juce sigurno nisam videla da se to sprema.... pogodilo me je kad sam najmanje ocekivala.......
Ma bice bolje cim to smorno VREME prodje............

Pošalji "razocarenje....:(" na Facebook Pošalji "razocarenje....:(" na Google Pošalji "razocarenje....:(" na My Yahoo! Pošalji "razocarenje....:(" na Live Pošalji "razocarenje....:(" na MySpace Pošalji "razocarenje....:(" na Twitter Pošalji "razocarenje....:(" na Digg Pošalji "razocarenje....:(" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano