Vash blog - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Derer

Vash blog

Oceni ovaj blog
tralalalalalalalalalalaaaaa
taratatira!
komentari ispod texta bloqa:

korisnik kurcipalci: - choveche,plachem od dubine emocija koje si otvorio u meni,samo nastavi da pishesh

korisnik agatagetateta: - predivno..nemam rechi

korisnik lonchardziber: - morash malko da poradish na strukturi i stilistici ali generalno OK! I ja pomalo pishem..do dushe ja sam profi pisac sa decenijama aqumuliranog iskustva ali imash potencijala ako se potrudish!

korisnik cvetitjipiqitj: jaooo predivna dubina emocija sva treperim...caoooo

korisnik nenzankogutachqurtza: i shta sad?mislish da haiku kao estetska forma transcedentuje klasichnu liriku u vidu postmodernistichke avangarde?primamljivo,ali imam svojih nedoumica...kako god monoliti u meni se lome pod melodichnoschu tvoje lirike...

korisnik 123erepublikboot : e republika je super igrica ljudi probajte mora da spasemo bracu madjare da ne pokore koreance u sprezi sa szlim vatikanom i tunguzanima!srbijo udruzi se! http://www.erepublik.com/en

korisnik malakurvicadudlica : pishi choveche..samo PISHI

korisnik maretinejdzretard : woow tebra kul

korisnik gospodjicaknjisernica : prelepo

Pošalji "Vash blog" na Facebook Pošalji "Vash blog" na Google Pošalji "Vash blog" na My Yahoo! Pošalji "Vash blog" na Live Pošalji "Vash blog" na MySpace Pošalji "Vash blog" na Twitter Pošalji "Vash blog" na Digg Pošalji "Vash blog" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Zakasneli (avatar)

Sto posto si u pravu, samo što ja imam jedan problem sam sebe više nerviram nego što me nerviraju svi zajedno gore koje si tačno naslikao , kapiraš ?
    Ažurirano 06.11.2011. u 23:26, autor: Zakasneli
  2. igrakrugova (avatar)
  3. alextheold69 (avatar)
    Na čemu god da si...
  4. hakim bej (avatar)
    Ima leka: apstinencija od pdf politika u trajanju od 30 dana,
    pa onda kontrola, ovde na blogu,
    a onda, ako treba, produziti terapiju.
    Jer, oce to da predje u hronicno. Bilo je slucajeva.
  5. hakim bej (avatar)
  6. Nao (avatar)

ali to nije lepoooo
    Ažurirano 07.11.2011. u 09:27, autor: Nao
  7. coviax1 (avatar)
    Prelepo i predivno:heart::heart::heart::cvet::cvet::cvet::cvet::cvet::cvet::cvet::cvet::hahaha::rotf::rotf::rotf::hahaha1:
  8. igrakrugova (avatar)
    Citat Original postavio Ninel

ali to nije lepoooo
    Lepo je, Ninelice. To smo mi, a mi smo lepi... baš... baš...
  9. gost 310014 (avatar)
    morash malko da poradish na strukturi i stilistici ali generalno OK
    :lol:

sjajno je bre :)