uvod, nadam se za neke dobre buduce tekstove - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

ma samo neke obicno-neobicne stvari....

uvod, nadam se za neke dobre buduce tekstove

Oceni ovaj blog
ovako, ovo mi je prvi put da pisem na blogu, bilo cijem
mislim da imam sta da kazem, ali ne bas i nacin da to iskazem, znate kako se ponekad utopite u masu, u trenutku vam se ne cini da imate nesto bitno da kazete ili se stidite.... volela bih to da promenim, da promeni sebe da osetim dovoljno samopouzdanja da pred bilo kim kazem svoje misljenje, nece ono uvek biti ispravno niti prihvaceno ali to nije bitno
ono sto je zaista bitno jeste da svako dobije prliku da se iskaze, da kaze svoj stav
ovo sto ja ovde pricam,tj. pisem, odnosi se na srednje skole, na tu takozvanu hijerarhiju koja naizgled se nikad nece promeniti
postoje oni cije misljenje ce uvek biti uvazavano, to su obicno neka ''popularna'' deca, a na primer da to isto kaze neko drugi svi b se smejali
i tako ja dodjem u situaciju da se plasim svog misljenja koje se razlikuje od tog ustaljenog, prihvacenog
ja sigurno necu promeniti tu situaciju u skolama, ne verujem da ce iko to ikada moci i to je zapravo jako tuzno....
ko u filmovima, gde svi vole navijacice i sportiste a najgori su oni kao streberi, na kraju kog se vi smeju, jer to ne postoji u stvarnom zivotu, ali kad zapravo malo bolje razmislim, skole su u stvari zaista takve, odmah se izdvoje oni najpopularniji, malo manje popularni i na kraju, na dnu te besmislene drustvene lestvice su streberi....
ja sam druga godina u beogradskoj gimnaziji, smatram da nisam streber ali se trudim u skoli, ovo sam morala prvo da kazem jer je zaista grozno kad vidim te grupice po skoli a imamo po 15-16 godina, prakticno smo deca a opet mislimo da imamo pravo da kazemo da ja sam uvek u pravu a ti ne jer znas sta streber si totalno si jadan...
vec sam rekla, to se verovatno nikad nece prometi ali zar stvarno niko to ne primecuje? zar stvarno svi misle da tako treba, da jedna velika vecina ljudi treba da jedva ceka da prodju te 4 godine jer ne moze vise da trpi gluposti i ponizenja koja mu priredjuju neka iskompleksiranadeca?

Pošalji "uvod, nadam se za neke dobre buduce tekstove" na Facebook Pošalji "uvod, nadam se za neke dobre buduce tekstove" na Google Pošalji "uvod, nadam se za neke dobre buduce tekstove" na My Yahoo! Pošalji "uvod, nadam se za neke dobre buduce tekstove" na Live Pošalji "uvod, nadam se za neke dobre buduce tekstove" na MySpace Pošalji "uvod, nadam se za neke dobre buduce tekstove" na Twitter Pošalji "uvod, nadam se za neke dobre buduce tekstove" na Digg Pošalji "uvod, nadam se za neke dobre buduce tekstove" na del.icio.us

Ažurirano 04.11.2011. u 13:01, autor: LJILJA MMM

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari