......................... ... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Sanjalicca

......................... ...

Oceni ovaj blog
............................

Pošalji "......................... ..." na Facebook Pošalji "......................... ..." na Google Pošalji "......................... ..." na My Yahoo! Pošalji "......................... ..." na Live Pošalji "......................... ..." na MySpace Pošalji "......................... ..." na Twitter Pošalji "......................... ..." na Digg Pošalji "......................... ..." na del.icio.us

Ažurirano 14.12.2013. u 12:06, autor: Sanjalicca

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Marija (avatar)
    Mislili, ne mislili, mnogo promeniti necemo.
    Osim sebe. Da ne budemo zveri covecje.
  2. Sanjalicca (avatar)
    xmmm da sve jeste do nas pa i dobrota koje na zalost vise nema....
  3. lejla.al.dbuni (avatar)
    "rodjeni sa greškom u kodu ostatci moje generacije pokušavaju bezuspešno nešto... možda do kraja našeg puta i uspemo što.... al ovi što dođoše ne mare za juče a sutra i ne vide...
    eto prebiram po prstima da ispredem što realnije reči, što istinskija slova koja će preneti mene na parče ove cayber ploče pa da zapis ovaj utisnut ostane koliki je pelin nemoći u meni..."

Naše generacije i ne mogu drugačije...treba biti ponosan na tu "grešku u kodu" i nastaviti tako do kraja puta,svejedno znajući da nećemo uspeti.
    Ali,to smo mi....ostali dosledni sopstvenim idealima,ostali svoji.

Ova tvoja slova i jesu najizistinskija Ti...a pelin tvoje nemoći je tako transparentno vidljiv.
    Budi ponosna na to,draga..

Odličan tekst,Dreaming women!
  4. Sanjalicca (avatar)
    Citat Original postavio lejla.al.dbuni
    "rodjeni sa greškom u kodu ostatci moje generacije pokušavaju bezuspešno nešto... možda do kraja našeg puta i uspemo što.... al ovi što dođoše ne mare za juče a sutra i ne vide...eto prebiram po prstima da ispredem što realnije reči, što istinskija slova koja će preneti mene na parče ove cayber ploče pa da zapis ovaj utisnut ostane koliki je pelin nemoći u meni..."
    Naše generacije i ne mogu drugačije...treba biti ponosan na tu "grešku u kodu" i nastaviti tako do kraja puta,svejedno znajući da nećemo uspeti. Ali,to smo mi....ostali dosledni sopstvenim idealima,ostali svoji.Ova tvoja slova i jesu najizistinskija Ti...a pelin tvoje nemoći je tako transparentno vidljiv.Budi ponosna na to,draga..
    Odličan tekst,Dreaming women!
    uxx Lejlo bila sam toliko porazena cinjenicom da se na ovim prostorima i dalje delimo da li na veroispovesti, nacije ili po navijackim taborima,da sam jednostavno na 'poru levog oko progovorila', a nikako da se skonta, skaci, shvati koliko smo ne deljivi, isti.. sliveni od jedne materije koja nas cini Ljudima a ne NeLjudima...
    Xvala Lejlo od srca na citanju i komentarima