Mefisto - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Timosten

Mefisto

Oceni ovaj blog

Moj blog

Mefisto

Ovo je priča bez suza i patnji. U ovoj priči nema krivca. Nebo visoko, zemlja tvrda, ljubav, za sirotinju nada, zaljubljeni u sebe, trgujemo, lažemo.
Blud, zavist, proždrljivost, lenjost. Odakle, ko, kuda? Nada, najveća zabluda.Ti si razlog mog postojanja.

Život, čudne li reči. Nebo, zemlja, pakao, raj. Rađamo se ne svojom voljom. Ropstvo truljenja i trajanja.
Lenji, pohlepni, besni, gordi, jedni rođeni da pate, drugi da žive, svi u blatu. Ti si razlog mog postojanja. Mefisto okreće još jedan krug.

Gledam te i nadam se boljem, škrti u osećanjima, tela nam se razumeju, vrlina je izmišljena. Mefisto igra svoju igru.
Ovo je pesma o vremenu, o tišini koja postaje buka. Jedno drugom trofej.
Na kraju suze počnu da teku, sažaljenje je ono što nas pokreće. Mefisto igra svoju igru.

Ovo je priča bez suza i patnji. U ovoj priči se ne traži krivac. Zemlja se vrti, mi sa njom, živimo svoj kraj. Mefisto okreće još jedan krug.
.................................................. .......( Timosten )

Pošalji "Mefisto" na Facebook Pošalji "Mefisto" na Google Pošalji "Mefisto" na My Yahoo! Pošalji "Mefisto" na Live Pošalji "Mefisto" na MySpace Pošalji "Mefisto" na Twitter Pošalji "Mefisto" na Digg Pošalji "Mefisto" na del.icio.us

Ažurirano 24.11.2011. u 16:36, autor: Timosten

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Marija (avatar)
    Uh, Timosten, mozda ne nosi suze i ne trazi krivca, ali ipak nosi patnju. Ogoljen zivot sa tek malo utehe u jednom krugu.
  2. Timosten (avatar)
    Takav je zivot MarijaS.

Hvala na komentaru.
  3. Shade (avatar)
    Jedva se probih kroz ovu gužvu
    Šta su ovo navalili na tvoj blog?

Može da misli ko šta hoće, ali meni se ovo sviđa.
    Jako!!!
  4. Timosten (avatar)
    A ko to nesto misli? Mislim na ovo:
    "Može da misli ko šta hoće.."
    ?
  5. lejla.al.dbuni (avatar)
    Dopada mi se,baš....
  6. Timosten (avatar)
    Citat Original postavio lejla.al.dbuni
    Dopada mi se,baš....
    hvala