OPOMENA -> Puno Elementa Komunistichke Bivshe Partije Jugoslavije su na ovom forumu! - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

bud@

OPOMENA -> Puno Elementa Komunistichke Bivshe Partije Jugoslavije su na ovom forumu!

Oceni ovaj blog
Ako mogu na TV-u shto ne bi ovde bili. Josh gore, brishu i kloniraju protiv vashih poruka.

Evo recimo jedna bivsha baba Julka elite:

Pošalji "OPOMENA -> Puno Elementa Komunistichke Bivshe Partije Jugoslavije su na ovom forumu!" na Facebook Pošalji "OPOMENA -> Puno Elementa Komunistichke Bivshe Partije Jugoslavije su na ovom forumu!" na Google Pošalji "OPOMENA -> Puno Elementa Komunistichke Bivshe Partije Jugoslavije su na ovom forumu!" na My Yahoo! Pošalji "OPOMENA -> Puno Elementa Komunistichke Bivshe Partije Jugoslavije su na ovom forumu!" na Live Pošalji "OPOMENA -> Puno Elementa Komunistichke Bivshe Partije Jugoslavije su na ovom forumu!" na MySpace Pošalji "OPOMENA -> Puno Elementa Komunistichke Bivshe Partije Jugoslavije su na ovom forumu!" na Twitter Pošalji "OPOMENA -> Puno Elementa Komunistichke Bivshe Partije Jugoslavije su na ovom forumu!" na Digg Pošalji "OPOMENA -> Puno Elementa Komunistichke Bivshe Partije Jugoslavije su na ovom forumu!" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. bud@ (avatar)
    Da ostavljam ovu zabludu van mozga ovde.
    A okarektirasao sam isto da ovaj forum podrzzava Gadafijem rezzim koga vishe nema.
    Ljudi na vlasti ovde i prosuda mene kao vanzemaljca tretiraju po volji.
    Ima tu i prikrivenih muslimana puno, bosanci ko ono iz krajne i fazoni.
    Verovatno rade kad imaju vremena za forum i tretiranje za neke strane sile ili ubedjenost.

Razmislite, ako budale i prostaci se vishe poshtuju na forumu i njihove teme se ne brishu.
    Mozzda to drushtvo i socijala je kriminal, poznata samo sebi i svom krugu.

Ti isti rec'i c'e da su nacionalno crna ruka. E pa, moj bubreg dajem ako je tako.
    Pre c'e biti plac'enici narko mafije na kosovu, zapadu i kozna chemu josh, gde i ovi serveri potichu.

Vanzemaljci koji retko menjaju avatar, jer su zaposleni i suvishe sa klonovim.

FULL STOP!
  2. hakim bej (avatar)
    Nije komunizam bio los, nego su komunisti bili losi.
    Ne treba nama 2012.
    "Negativna selekcija" i "pozitivna diskriminacija" su globalne sile koje ce nas unistiti.
    Svejedno je sta ti podrazumevas pod "nas". Isti put delimo.