Kako smo uopšte preživeli ..... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Kristijan40

Kako smo uopšte preživeli .....

Oceni ovaj blog

Sladak dečiji glasić koji prati spot još više rastuži čoveka

Pošalji "Kako smo uopšte preživeli ....." na Facebook Pošalji "Kako smo uopšte preživeli ....." na Google Pošalji "Kako smo uopšte preživeli ....." na My Yahoo! Pošalji "Kako smo uopšte preživeli ....." na Live Pošalji "Kako smo uopšte preživeli ....." na MySpace Pošalji "Kako smo uopšte preživeli ....." na Twitter Pošalji "Kako smo uopšte preživeli ....." na Digg Pošalji "Kako smo uopšte preživeli ....." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. 123loncar (avatar)
    Hvala !

Bilo je to divno odrastanje ! Da , matori !

A posle je došao Slobo i Momo , ugurali nas u patritizam i odveli u ludilo građanskog ratovanja .. I dok smo patriotski ginuli i stradali , oni sa svojim neprijateljima - pozicijom i opozicijom - ništacima i ponavljačima ; zajedno sa neljudima , opljačkali su sve ... Ukrali su sve živo ! Čak su nam ukrali čast i ljudsko dostojanstvo .!
    Danas eto , živim u državi iz koje je izbegao glavom bez obzira i sam đavo -- kao tehnološki višak i ubogi amater . Vladajuća koalicija sa opozicijom nazvali ga čoveko ljubcem i zajurili za vjek vjekova . Oni su grđi od najgrđe zveri đavoljskošejtanske . Mi nemamo Mihaila niti pak Georgija da satru tu zver .. Mi imamo Simeona , Savu , Đorđija, Velimirovića;Kačavendu i slične zaštitnike naše poziciono - opozicione političko đavoljske oligarhije ..

Mi sad živimo a da nismo ni živi !
  2. Art Ista (avatar)

Da..bas divno...i bas tako je bilo...
    Zao mi je ove dece sada.......jer, jednostavno, izgleda da tako vise biti ne moze...