Male stvari...

Neke stvari nemaju cenu...budjenje bez alarma,lenjo protezanje u krevetu,onda tuširanje, pa jutarnja kafica (dupla doza) koja se ispija natenane,bez žurbe...Lepota, bre...još ako sve to radiš u paru,sa onim koga voliš...mmmm...
Nisam ta srećnica,ali i ova moja samačka kafica ima svoje draži...Prvo sam je lagano ispijala uz ''Budjenje'' Antoni de Mela,a ostatak uz zvuke saksofona i ''Baker Street'', kraj kompa...Pre toga zvuci muzike sa gradskog stadiona na koji gleda moj stan,bude me oko deset...Što volim da zaspim i probudim se uz zvuke muzike, i ne smeta mi što je glasna...Izlazim na terasu ,još u pižami i protežem se,udišem vazduh punim plućima...
Dobro vam jutro (ako ste se tek probudili) i lep dan vam želim,moji dragi virtuelni prijatelji...ne dozvolite da vam nešto pokvari ovaj divan dan...
A ja ću da popijem topli čaj od crne ribizle,još malo muzike za dušu...pa na pijac...
Male stvari čine život...umem da uživam u njima...


thumbnail.php



18.jpg
 
:zag::zag::zag:Danas sam bas o tim malim stvarima razmisljala dok sam vozila do posla i osetila sam neverovatan polet, na radiju muzika koja mi se svidja, sija sunce, skrecem sa autoputa u industrijsku zonu desno, kad odjednom magla ko iz horor filma, krece se ka gradu. Upadam u belo, srecom nije mnogo, vidi se prst pred okom, vozim pazljivo, gledam na monitoru koliko je stepeni, 30 :), pesak se dize i kovitla po putu od vetra, sunce probija kroz maglu, ja vozim po tom putu i kazem sebi:"Uzivaj, ovo su nesvakidasnji prizori koji ne postoje u istom trenutku na nekim drugim mestima...."
 
Aribi;bt176076:
:zag::zag::zag:Danas sam bas o tim malim stvarima razmisljala dok sam vozila do posla i osetila sam neverovatan polet, na radiju muzika koja mi se svidja, sija sunce, skrecem sa autoputa u industrijsku zonu desno, kad odjednom magla ko iz horor filma, krece se ka gradu. Upadam u belo, srecom nije mnogo, vidi se prst pred okom, vozim pazljivo, gledam na monitoru koliko je stepeni, 30 :), pesak se dize i kovitla po putu od vetra, sunce probija kroz maglu, ja vozim po tom putu i kazem sebi:"Uzivaj, ovo su nesvakidasnji prizori koji ne postoje u istom trenutku na nekim drugim mestima...."


Aribi,uvek nam pruzis sliku egzoticnih prizora....30 stepeni?Uh,zavidim ti...mada i jesen ima svojih drazi....
Iz onog sto si ranije pisala ,a i ovog sada i ti umes da uzivas u malim stvarima...Mada kada sumiram sve ono o cemu si pisala shvatim da si ti videla vise sveta nego sto cu ja ikada...Blago tebi....:super::cmok2::bye:
 
DUNJA W;bt176156:
Aribi,uvek nam pruzis sliku egzoticnih prizora....30 stepeni?Uh,zavidim ti...mada i jesen ima svojih drazi....
Iz onog sto si ranije pisala ,a i ovog sada i ti umes da uzivas u malim stvarima...Mada kada sumiram sve ono o cemu si pisala shvatim da si ti videla vise sveta nego sto cu ja ikada...Blago tebi....:super::cmok2::bye:

Znas, ima puno ljudi koji putuju, ali ne vide nista oko sebe, ne zapazaju, a ima i onih koji ne mrdaju, a vide mnogo, jer gledaju srcem...Sve zavisi od maste, volje, optimizma, ljubavi prema zivotu....A ja sam tu da prenesem bar malo atmosfere iz onoga kroz sta prolazim na nacin kako sama vidim...srcem.....:zag::zag::zag::heart::heart::heart:
 
Poslednja izmena:
lejla.al.dbuni;bt177498:
U pravu si,Dunjočka.:klap:
U "malim" stvarima nam prolazi život,dok kujemo "velike" planove za budućnost.:D

Potrebno je da si ovde češće,draga moja...:zag:

u pravu si,Lejla,treba da budem ovde cesce,nekada niasam mogla zamislim dan bez mojih blogera....i moje Romantike...
 
DUNJA W;bt187677:
u pravu si,Lejla,treba da budem ovde cesce,nekada niasam mogla zamislim dan bez mojih blogera....i moje Romantike...
Ooo ko se to pojavio
to nikako nije mala stvar
od kad te nije bilo
baš sam se pitao
šta se sa tobom dogodilo
nadam se da će nam uskoro
neki blog ispričati to z:lol:
 

Back
Top