HODAM S NADOM KAO SA TOBOM - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Ne diraj moje krugove

HODAM S NADOM KAO SA TOBOM

Oceni ovaj blog
Godine su mi prešle broj cipela a još te tražim. Ponekad te tako osetim, toliko budem pun tebe da jedva uspem da smestim dah u sebe- ne da bih preživeo, već da bih te opet doživeo. Znam da ćemo jednom zajedno šetati sunčanom stranom u lice. Iako te još nisam upoznao ti si moja najbolnija uspomena.

Pošalji "HODAM S NADOM KAO SA TOBOM" na Facebook Pošalji "HODAM S NADOM KAO SA TOBOM" na Google Pošalji "HODAM S NADOM KAO SA TOBOM" na My Yahoo! Pošalji "HODAM S NADOM KAO SA TOBOM" na Live Pošalji "HODAM S NADOM KAO SA TOBOM" na MySpace Pošalji "HODAM S NADOM KAO SA TOBOM" na Twitter Pošalji "HODAM S NADOM KAO SA TOBOM" na Digg Pošalji "HODAM S NADOM KAO SA TOBOM" na del.icio.us

Ažurirano 11.04.2012. u 12:48, autor: Ne diraj moje krugove

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. slutnja @ (avatar)
  2. padalica (avatar)
    jako upecatljivo...duboko i snazno
    svidja mi se jako
  3. Aribi (avatar)
  4. alsindjic (avatar)
    bravo...
  5. Ne diraj moje krugove (avatar)
    Ispunili ste moja očekivanja, mala probrana ekipo. Moj naklon.
  6. lejla.al.dbuni (avatar)
    Evo i ja se pridružujem (sa zakašnjenjem iz opravdanih razloga),"probranoj ekipi"..

Nada je nešto što nas poslednje napušta....

Nežno napisano,NeDirajMojeKrugove...

O, evo i počasnog člana, dobro došla...
    Ažurirano 06.10.2011. u 10:41, autor: Ne diraj moje krugove
  7. igrakrugova (avatar)
    PESMA SNA

8. Marija (avatar)
    Ovde nisam ostavila komentar, ne znam zasto...ali ovaj tvoj post znam napamet.
    Red je da se bar upisem ovde, sa zakasnjenjem, sad me Igrica podsetila na to.
  9. igrakrugova (avatar)
    A ja volim da s vremena na vreme postavim komentar ispod postova koji to zaslužuju (po mom mišljenju) i da usmerim još nekog da uživa ponovo.
    Maki, i tvojim pesmama to dugujem.
  10. Ne diraj moje krugove (avatar)
    Citat Original postavio igrakrugova
    PESMA SNA

Krugo moja, što ti oslikaš to dobije oreol. Osveštala si ovu kap moje duše što se razLila u par rečenica.
  11. Ne diraj moje krugove (avatar)
    Citat Original postavio Marija.S.
    Ovde nisam ostavila komentar, ne znam zasto...ali ovaj tvoj post znam napamet.
    Red je da se bar upisem ovde, sa zakasnjenjem, sad me Igrica podsetila na to.

Sad mi je lakše. Iskreno, ovo mi je možda najdraži tekstić od svih koje sam ovde postavio. Stalno me je mučilo pitanje zašto te nije bilo: ne zato što si dužna da stavljaš svoje impresije ispod mojih tekstova, već zato što je to jedan od retkih koje nisi komentarisala.
  12. Marija (avatar)
    Moj propust...izostanak sa bloga tog dana, nemar, mozda nedostatak pravih reci u tom trenutku...
    Mozda ti je ovaj osecaj nepoznat, ali nekad ostanem zatecena, odusevljena takvom snagom emocija da mi se moje ucine smesne i bezvredne.
    Moje godine jos nisu presle broj cipela koje nosim, ali mi je osecaj o kome si pisao jako blizak. Misli me cesto vode na slicna mesta.
    Nije foliranje, nije dodvoravanje, jer nema razloga za to - tvoje tekstove cesto citam cak i kad padnu u 'zaborav' na blogovima.