VETROVI PROMENA - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Ne diraj moje krugove

VETROVI PROMENA

Oceni ovaj blog
Umuklo je milovanje srebra sa porcELANOM. Tuce razrogačenih očiju brzo je otkrilo osumnjičeni par. Žena ga je stegla za slabinu, tako da se nekontrolisano nasmejao.
- Gospode Bože! - zavapilo je nekojiko snebivajućih tetaka.
- Zato li sam odvajao poslednje zalogaje od usta da bih te školovao i stvorio čoveka od tebe!- otac.
- Ne, ne, prijatelju, ovo je meni upućeno! Učinio je to da bi me obrukao pred ovim ljudima. To mi je hvala za sve što sam učinio.- tast.
- Od početka sam govorila da je prostak - tašta.
- Ali mama... - žena.
- Ti da ćutiš! Da si me slušala gde bi ti kraj bio- tašta.
- Ali, ja, nisam uspeo... - pokušao je da se opravda.
- Možda dete nije htelo - majka.
- I ti da ćutiš! Za sve si ti kriva! Dete ovo - dete ono. I kada nam bude srao po glavi „dete“ neće biti krivo - otac.
- Hahahaaa... Ovo je sjajno, komedija apsurda sa elementima folklora našeg podneblja - pijani ujak.
- Eto na koga je! Jadno naše dete u ovakvoj familiji- tašta.
- Nemojte tako prijo, i vašoj ćerki se desilo... - majka.
- Bila sam trudna... - žena.
- Ja sam tri puta, pa nisam... - majka.
- Sve to što ste zadržali u sebi sada na odloženo izlazi iz njih - tašta.
- Mogu li ja nešto da kažem - riknu stežući ivicu stola tako da su njegovo besno drhtanje svi osetili kao vibracije koje će kulminirati nekakvom eksplozijom. Za trenutak nastade muk. Oseti nadimanje u stomaku, i pre nego što je uspeo da se stisne, ponovo bučno prdnu.

Pošalji "VETROVI PROMENA" na Facebook Pošalji "VETROVI PROMENA" na Google Pošalji "VETROVI PROMENA" na My Yahoo! Pošalji "VETROVI PROMENA" na Live Pošalji "VETROVI PROMENA" na MySpace Pošalji "VETROVI PROMENA" na Twitter Pošalji "VETROVI PROMENA" na Digg Pošalji "VETROVI PROMENA" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Marija (avatar)
    Imas jedan aplauz za pricu, od tapsacice.
  2. Ne diraj moje krugove (avatar)
    O, prijatno iznenađenje, blagodarim...
  3. Shade (avatar)
    I na kraju katarza, kao što je i red.
  4. Valeria (avatar)